Jump to content
GIGN Forum

Gign Stats?


Recommended Posts

VAi nav vienalga??? dry.gif

Jaspeelee nevis del statiem, bet priekam

Nevis deel fragiem, bet uzvaraam

Nevis del scoora, bet bombaam un muukiizeriem

Link to comment
Share on other sites

Es neskatijos status, es skatiijos hitboxus, man intresee kapeec visas lodes velk pa labi, a ja sauj vairaak pa kreisi taapat vai nu iet pienaa vai arii tai nolaadeetajaa rokaa...

PS Papeetiit jau var jebko - piemeram spelejoso puiku lapu es ar pa laikam papeetu, bet tadel jau es neprasu kad beidzot buus jauni moviki

vai TVnet zinas es ar palasu, bet es tak neprasu kad beidzot bus kads jauns raksts

Link to comment
Share on other sites

nee nu... esu sapratis, ka ieksh cs nav svariigi, kura komanda uzvar, kura zaudee... Galvenais ir savaakt peec iespeejas vairaak fragus. Man patiik taa forshi izliist no stuura un... BOOM HEADSHOT. Tas ir forshi. Peec tam vakaraa aizeju uz kaadu barchiku iepljaut kaadu alinju, pastaastu draugiem, cik es kruts esu. Zin' iepazistos ar kaadu meichu un pastaastu vinjai, ka shodien pakaapos statos par 4 vietaam utt. Taapeec es teiktu, ka stati ir svariigi.

p.s. noliecu galvu statu priekshaa

Link to comment
Share on other sites

..man intresee kapeec visas lodes velk pa labi, a ja sauj vairaak pa kreisi taapat vai nu iet pienaa vai arii tai nolaadeetajaa rokaa...

tas tapec ka turot ieroci, kreisaa roka ir priekshaa kruutiim,vairaak pa vidu.

tapec vairakums lozhu traapa tieshi kreisajaa rokaa.

un ja arii tev butu cl_righthand 0, speletaju modelji no taa nemainaas, modelji vienmeer ir labrochi.

Edited by Cold
Link to comment
Share on other sites

DAkter - tu atkal esi izopereejis mani ar visaam sapeem - paldies tev - tagd es beidzot saprotu iisto stata noziimi manaa dziivee, paldies tev !

PS - cold, man prieks ka tu esi tik izpaliidziigs un paliidzi nomaldiijusam dvēselēm atrast mūža dziļās neatminētās atbildes, bet es tev pateikšu noslēpumu - Es to sen jau kā zinu un šis teikums bij tomāts kā piemērs nevis jautājums tongue.gif

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

PS - cold, man prieks ka tu esi tik izpaliidziigs un  paliidzi nomaldiijusam dvēselēm atrast mūža dziļās neatminētās atbildes, bet es tev pateikšu noslēpumu - Es to sen jau kā zinu un šis teikums bij tomāts kā piemērs nevis jautājums tongue.gif

smiliez.de_2523.gif

es arii visu laiku domaaju par tomaatiem smile.gif

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...