Jump to content
GIGN Forum

Banu Nonemat


Guest Ronis
 Share

Recommended Posts

Guest Ronis

kr4 dzivoju jugla lietoju intercom man ir nereal IP ka lielakai dajai seit tape prasu lai nonem banu nu IP 193.111.245.214 jo mums no 1 cuvaka bans apmeram 200 cuvakiem ir uz gign serv!!

Link to comment
Share on other sites

kr4 dzivoju jugla lietoju intercom man ir nereal IP ka lielakai dajai seit tape prasu lai nonem banu nu IP 193.111.245.214 jo mums no 1 cuvaka bans apmeram 200 cuvakiem ir uz gign serv!!

vai arii lieto kaut ko citu.

jo es kaut kaa neredzu iemeslu kaapeec lai mees njemtu nost banu taadai adresei, no kuras var ienaakt chiiteris. Ja tu taadu redzi - feel free to tell us.

Link to comment
Share on other sites

kaa arii man skjiet ka tu dirs...

tava ip: 193.111.245.214

--------------------------

inetnum: 193.111.244.0 - 193.111.247.255

netname: Telenet

descr: TelnetNetwork

apskatot telenet.lv lapu pakalpojumu majas pieslegums, atrodam

Pakalpojums ietver:

1 IP-adrese

2 e-mail adreses

secinajums: ej dirst

Link to comment
Share on other sites

Guest Ronis

nu psc es menesa laika pariesu uz mits bet psc nonemat banu lai varu paspelet uz gign blin es vairakus menesus gign gaidiju un ka vaja ta paspelet nevar sad.gif( un ja kas tad mana neta web ir www.intercom.lv saku tads IR!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ai nu lab psc nevajag neko darit atstajat banu man vienalga tapat 2 nedeju laika nomainisu i-net psc tikai besi ka paradat svi no sliktas puses dej viena chara banu liek vajaga kka savadak tos atseviskos charus banot nevis ar visu IP!!!!!

Link to comment
Share on other sites

a kaa tad savaadaak?!?! uz Nika?!?!? NU jaa - taa ir laba ideja

ciiteri tak nikus nemaina ne???

Es jau iedomaajos vinna seju kad lienot CS'aa vinns konsulee ierauga Piem- your nik "DABLA" iz baned - pleas chooz another...

-sor 4 my grammer-

Link to comment
Share on other sites

bet nu vienalga jarekinas ar citiem speltajiem kas mes citi vainigi ka dej vien pi..... bans staav 200 citiem lietotajiem no kuriem vairums spele gign??? tas nav norm psc uzliekat ban uz 1 dienu max nakamreiz ne4itos ja 4ito liekat atkal uz 1 dienu bet nu ne jau uz nezinamu laiku!!!

Link to comment
Share on other sites

kaa arii man skjiet ka tu dirs...

tava ip: 193.111.245.214

--------------------------

inetnum: 193.111.244.0 - 193.111.247.255

netname: Telenet

descr: TelnetNetwork

apskatot telenet.lv lapu pakalpojumu majas pieslegums, atrodam

secinajums: ej dirst

jaa shid, es ar netieku gudrs, vai nonjeema banu vai nee. eusa_think.gif

Link to comment
Share on other sites

Isteniba jau baigi sudigi sanak, jo:

1. Tu cilveks gaidi serveri diezgan ilgi (kas nozime to, ka sadi gaidot, tu paradi to, ka GIGN serveris bija tiesam labs)

2. Varbut pat esi noziedojis naudu (kautvai tos pasus 5 Ls, kas ari ir nauda, bet ja ari nav, tad vismaz tie 5 Ls parada attieksmi un sapartni)

bet beigas kautkada pipelstoka (mana gadijuma ar4ebal, citu gadijuma kada cita mazgadiga slavu vai letinu urlas) delj tu vari ieskrieties un ieskriet siena. Varbut tad var kautka tam kick likt klat nevis 5 min banu bet teiksim 30 min banu. Un kaa to dara www.battle.lv varetu uztaisit taadu kaa banlist (vai shitlist). Kaa saka, katram 4iterim (un ari tiem, kas lamajas) mazu vesturiti ar visam IP adresem utt.

Tagad velos, lai kads smartass pasaka kautko lidzigu: "Nomaini provaideri un panem realo IP". My answer is "ED"

Link to comment
Share on other sites

1. nenostaadi sevi cieteeja lomaa - tev ir izveeles varianti, darbojies...

2. ja tu neveelies iehavot reaalu ip adresi, tad arii samierinies ar sekaam, varu dereet ka tu neesi shitaads vieniigais gadijums

3. ietaupi tos nieka 5ls un noperc sev ip

4. padoma arii par to - ja es nonjemtu banu no tavas ip, tad kads agrak vai velak atkal norautu banu (kaa nekaa juus tur 200 esat, iespejamiba ir ljoti augsta)

5. kas tas pa smirdigu provaideri, kas nedod reaalo ip? deficiits shtolji? ghhh...

6. neviens tevi drst nesuuta, tevi tik megina pierunaat izdariit PAREIZO izveeli

Link to comment
Share on other sites

macho with all respect, Bans ir, bet ne jau uz manas Ip. Kaa pats teici bija tur tads ar4ebal, kurs ari izmanto Baltcom shitnetu un norava laikam pec tava teikta par triisstavigo lietosanu vai vienkarsi dirsanu bezjegaa.

labi viss, pohuj!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...