Jump to content
GIGN Forum

Super Bluetooth


laucinieks
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda man ir nokia e50 uz tā stāv super bluetooth nu labi dažus izjokoju viss :)! Aizgāju mājā gribu izjokot arī bra4ku, piekonektējos pie vinja tel kad atnāk paņem telefonu sāku darboties, bet viņam nekas nemainās provēju 2reiz... Uz citiem telefoniem darbojas. Kāda lieta, varat palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Tu varēu ielikt linku kur var nokačāt šo programmu, vai arī pats instalāciju iemest? Jo reāli gribas pamēģināt. tikai nezinu kā viņu sauc. Paskatījos gignā jau bija topiks par šo, tikai links kur kačāt vairs nav aktīvs :/

Help

WMP varbūt āpsis esi tu. Minēju ka nosaukumu nezinu lolz , šiten super bluetooth citur bluetooth hack un linki vispār superbluetoothhack. common.... vnk noslinkoju un paļāvos uz citiem. bet vienalga paldies.

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Es paņēmu pirmo, jo tur bija mans telefona modelis. Sāku instalēt, izveidoju jaunu mapi, "šis brīnums nav droš, vai turpināt?" "JĀ" , vai izveidot MIDlet kko? jā, un tad izmet to erroru.

Tagad skatos citos linkos, varbūt kkas citādāks būs.

mēģināju uzinstalēt tagad pirmo ftp_bt_108_2, nezinu kas tas par brīnumu ir, jo tas nāca komplektā ar vienu citu linku, domāju varbūt man kkas trūkst...

Un otro kačātais super hacks arī neiet:

MIDlet nevar atrast lokālajā instalēšanas mapē. - 77

WTF?

Kaut kādā rakā arī atradu 1.8 savam mobīlajam. (viens no pirmajiem diviem linkiem).

Uzstādīšanās programmā radusies neparedzēta kļūda (java.lang.NullPointerException)

........

Varbūt nepareizi instalēju? O_O

Es iekačāju vienkārši telefonā, atslēdzu no USB un cenšos palaist.

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...