Jump to content
GIGN Forum

Tf2


JimBugA
 Share

Recommended Posts

Tatad tā. tagad spēlēju @ gign un viens chalis jau kādu 1 stundu kruķī rednex dziesmu... nu taka nedaudz ZB. Komanda ir ok, mainīt negribu. voice_enable dēļ tā mēsla likt negribu, jo vajag tīmu dzirdēt.

Gribēju uzzināt vai ir iespējams dabūt bana tiesībās.

Spēlēju bieži un domāju, ka ieteikt mani varētu MAX, principā zinu tikai vienu adminu :)

Ar cieņu buras turētājs Sers Jimbuga.

Nu ja neko, tad... ejiet dirst un nenāciet man klāt!

Link to comment
Share on other sites

es ari varu tevi ieteikt! :lohs:

REC!

Esmu par tapec ka:

JimBugA ir labs :thumbsup: atceros vinju gan CS spelejot, gan TF2 biezhi satikams! nekadus sudus netaisa!

Un tagad daudz chiteri saka paradities serveri!

Domaju ka banot tadu uzreiz nevajag! vispirms MUTE. nu ja nesaprot tad banu!

tatad parasi vel:

mute

gag

chat

(loti vajadzigas komandas)

Link to comment
Share on other sites

Ja jau es te esmu pieminēts, tad izteikšu savu viedokli. Skatos, ka Jimijs teju katru vakaru ir onlainā, bet kā jau mēs visi zinām, tad onlain laiks nav noteicošais, lai kandidētu uz acc. Cik esmu pamanījis, tad spēlējot kopā ar Jimiju, parasti esam katrs savā komanā. Ja esmu beigts, tad es neredzu vai pretinieku komandā ir kāds čīteris vai nē...protams, ja kāds sāk bļaut, tad eju un skatos...bet šajā gadījumā būtu ideāli, ja Jimijs varētu uzmest aci pretinieku komandai. Enivei, visādā ziņā sakarīgs čalis un domāju, ka gigns būs tikai ieguvējs, ja šis purns kļūs par adminu. Piebildīšu tikai, ka uzreiz iesaku prasīt arī pēc čata un votes komandām, lai vēlāk netaisītu smieklīgus topicus, tādus kā "paaugstinājums", "vienu soli augstāk", utt., etc., bla bla bla...

GL

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...