Jump to content
GIGN Forum

Bidnet.lv


GEAR
 Share

Recommended Posts

ēm,uzgāju saitu:

www.bidnet.lv

Kāds tur vispār kko ir vinnejis? :blelohs:

Lieta tāda ka esmu tur iztērējis ~10LS (SMS)

Kāds vispār zina kko par to?

Ēm,mana problēma:

Vinnēju Ipod, bet neviens nezvana un neko nesūta

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Lol, idiots.

Bidnet darbojas tieši uz tāda paša principa kā santimaizsole.lv

Totālākais uzmetēju saits. Zini, cik viņi uz tādiem kā Tu uzvāra ?

Loģika sekojoša:

Bidnets aiziet uz veikalu, noskata preci, kas ir forša, populāra, pieprasīta jauniešu vidū.

Ieliek savā lapā, uzliek, ka izsole sāksies pēc tik un tik.

Kad izsole ir sākusies, idioti sāk sūtīt sms, lai palielinātu preces cenu. Uzvar tas, kurš solījis visvairāk - tātad pēdējais solītājs. Domā, ka tur ir tā, ka kāds guļ un neviens par to preci nesola ? Ha! Priekš tam ir boti. Ja nav aktīvo solītāju, tad ir kādi 2-3 boti, kas savā starpā konkurē un sola, lai laiks nebeigtos un uzturētu šo mantu pie dzīvības. Botiem jau arī ir kaut kāds limits. Kad cilvēki ir sasūtījuši pietiekami daudz sms, lai segtu šīs mantas izdevumus, boti atslēdzas. Ja ir manāma aktivitāte no cilvēku puses, tad kāds no botiem mazliet uzmet vēl dzirkstelīti, lai šis saits spētu vairāk nopelnīt. Pēc tam, kad kāds uzvar, tad tas cilvēks, kurš nopērk plazmas TV pa 10ls lielās visiem draugiem, ka ir dabūjis plazmu pa 10ls, bet tanī pat laikā saita turētāji rēc par visiem sms sūtītājiem, jo paši ir uzvārījuši pietiekami daudz, lai nopirktu vēl 2 tādus TV sev mājās.

Tā, ka pakustiniet mazliet galvu un padomājiet, vai ir vērts iesaistīties šādās aktivitātēs.

Link to comment
Share on other sites

viens čalis santimaizsole.lv dabuja laptopu pa ~50 latiem :D tur solis ir 0.005Ls, tas nozīmē ka nosūtītas bija ap 10k sms pa 0.75Ls... pat ja operatoram aizies 1/2, tad uzmetējiem aizgāja gandrīz 4k Ls, kur laptopa cena bija 400Ls... laba peļņa

p.s.

es ticu ka tiem solītājiem bija baigais stienis, kad es pieregojos ar niku LetakNopirktVeikala un iztērēju savus divus free-bidus :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...