Jump to content
GIGN Forum

Kā Zem Windowsa Uztaisīt Savu Serveri?


Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tnx thumbsup.gif

karich labs prikols, gribeju rooterii forvareteet portu, lai aareeji izdotu IP, beigas man rooterim ir uzlikta Password, bet neviens kipa nav licis nevareja tikt ieksha, ta nu es rr rooter, bet beigas shis tik un ta prasa password, atagad visi cfg rooteri izmainijas liidz ar to kad rr, un vairs vinjsh neizdala IP loaclpc, tad nu rooters chupa biggrin.gif un man jasadziivo ar vienu PC(ar netu).

^V^ nu tev ir tas pats rooters kas man un man profs teica kad vinjsh shaubas vai var ta izdaritt, tas esot ka kurak, jo tas ir pats letakais un primitiivakais rooters, un vinjsh nav domats tadam funkcijam. karoch man mDSL nakoshnedel meiginas ievilkt (jau 3 reizi sola)jo tagad man ir pats suudiigakais nets pasaulee 20 KB/s pa 23 ls/menesii , un tadeel tads chakars ar to IP izdoshanu dry.gif

Daudz tur neko nesapratu no tevis teiktaa, panjem ruuterim nospied aizmuguree podzinju reset(parasti jaapatura paaris sekundes). Sameklee ruutera graamatinjaa defaulto paroli un sakonfiguree visu par jaunu. Nezinu esmu forwardeejis tos portus daudzreiz tam ruuterim gan cs, gan dc++ lai vai aktiivajaa modee palaist.

Link to comment
Share on other sites

Karoche sataisiju beidzot serveris,viss iet bet amxx vietaa liku amx un ieliku amx pluginu bet jamais negrib iet, citus esmu meeginaajis citi iet, shis nee.Plugins mapee viss sarakstiits.Kur var dabuut botus prieksh servera?Paldies par atbildeem.

post-2-1116837079.jpg

Edited by .:RePrEsEnT:.
Link to comment
Share on other sites

Pag tam ninja_rope bija iekshaa triis faili:1 ninja_rope.amx

2 ninja_rope.sma

3 readme new_silly.gif

ninja_rope.amx ielku tur kur pienaakas, attieciigi plugins mapee

ninja_rope.sma ielku arii plugins mapee

readme izlasiju tur tikai raxtiits kur jaaliek amx, bet par sma failu nekaa

BVarbuut tas sma fails jaaliek citaa direktorijaa? smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu Neesi Traks? Tas Tev Ir C-D Server 4.29? Ja Ja.. Tad Nav Ta Vinsh Jataisa.. + Nav Jabut Mapite cdserver bet gan cdeath... bet tas laikam nav svarigi.. nez.. vopshem sakarto plugins.ini..

Link to comment
Share on other sites

ninja_rope.sma ielku arii plugins mapee

smiliez.de_2125.gif Vnk Ieliec To Rope PluginName.amx addons/amx/plugins/

Pectam Ieej addons/amx/configs/plugins.ini un tur uzraxti PluginName.amx

Edited by Nix`
Link to comment
Share on other sites

Man atkal ir maza probleema.  mad.gif

Tagad viss noskaidrojaas plugins.ini mapee aiz rope.amxx vajadzeeja pielikt debug izskataas taa [/code]ninja_rope.amxx debug

peec shitaa viss aizgaaja. Aa jaa nix paldies ka paliidzeeji, war3 arii gaaja. Tagd atliek sagooglee kur serverim botus var dabuut.  
Edited by .:RePrEsEnT:.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...