Jump to content
GIGN Forum

Smiekligs Bans


denja
 Share

Recommended Posts

Es noskatijos demo, bet bez [] un nesaskatiiju wh!

Vispar nak smiekli par to tjomku ko tajaa forumaa saka, ka nevar redzeet! Man taadi setingi videokartei, ka vispar nav tik tumshas vietas lai kaut ko nepamaniitu! Prosta videokartes settingos samainiits brightnes un gamma un dd2 taada tjomka praktiski nepastaav :thumbsup:

p.s. man patika tas prikols kad nomirst tad adminam iesleedzas []. Vereetu buut parociiga shtele!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Vispar nak smiekli par to tjomku ko tajaa forumaa saka, ka nevar redzeet! Man taadi setingi videokartei, ka vispar nav tik tumshas vietas lai kaut ko nepamaniitu! Prosta videokartes settingos samainiits brightnes un gamma un dd2 taada tjomka praktiski nepastaav :thumbsup:

p.s. man patika tas prikols kad nomirst tad adminam iesleedzas []. Vereetu buut parociiga shtele!

nu ja tur i ta adminiem iesledzas [] kad mirsti =] bet kas par to BANu tur vnk 1 no main adminiem pateica bans palisk un vis tipaš bet taak tur nau nekada WH es gribu lai taisniba uzvar :)

Link to comment
Share on other sites

Nu čalis iespītējies un kā izskatās ir arī bots. Ko padarīsi...

Ar to arī man patīk gigns, ka te neviens (jā, esmu optimists, lai gan reālists manī saka, ka gan jau kāds ir) nepatiesi nobanots nav palicis. Visu sūdzības ir izskatītas un izveidots kopīgs, objektīvs viedoklis (lai gan ir bijuši daži gadījumi, kad es esmu ar savu viedokli viens pret visiem, bet tas nekas).

Neredzu jēgu mēģināt panākt savu tādā serverī, kur admins ir tāds nūbs. Labāk spēlēt citur.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...