Jump to content
GIGN Forum

Kā Pāraudzināt Kaķi?


worm
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds var nākt klajā ar kādu labu ideju kā mājas apstākļos atturēt kaķi, lai viņš nelien guļamistabā? Pagaidām prātā nāk 3 varianti, bet nēesmu atradis īpaši labus praktiskus risinājumus

  1. Izsmidzināma viela, kas atbaida dzīvniekus

    cik palasījos, tad manta laba, bet darbojas tikai līdz 24 stundām... šāds variants neder, jo mans kaķis ir stūlbs un visticamāk instinktu vadīts pēc līdzekļa darbības beigām atkal līdīs kur nevajag

  2. Ultraskaņas atbaidītājs

    Iedarbojas ar nepatīkamu skaņu uz dzīvniekiem, cik sapratu, tad darbojas ar kustības sensoru. Šis variants būtu labs, bet viņš lielākoties ir pieejams tikai ārpusmājas variantos. Mājā tam varētu būt nepatīkamas sekas, jo es šaubos, ka tas sensors ideāli atšķirs kaķus no dajebkādām citām kustībām.

  3. Elektriskā siksiņa

    Es nezinu vai šo esmu nosapņojis (jā, ar lielāko prieku uzliktu siksniņu ar 10k voltiem tam pimpim ap kaklu), vai arī tāds reāli ir pieejams. Cik saprotu, tad elektriskā siksna dod nelielu strāvas impulsu, ja dzīvnieks pietuvojas pie "točkas", t.i. sensora guļamistabā, kuram ir ieslēgts kaut kāds darbības rādiuss. Bet šis arī ir vairāk domāts dārzam nevis mājai, jo var sanākt, ka kaķis visu dienu ķer ar elektrošoku atrodoties blakus istabā...

Varbūt kādam ir pieredze ar augstāk minētam lietām? Būšu pateicīgs arī par citiem risinājumiem, kas neietver izmešanu pa logu, transportēšanu uz laukiem, asiņu nolaišanu vai arī līdzīgus variantus...

par debīlu spamu vārnošu...

Link to comment
Share on other sites

neiesaku spert vai sist, tā var iekšas atdauzīt, vajag pēršanai izmantot kādu priekšmetu (piem. es sava suņa audzināšanai izmantoju makšķerkātu)

vari mēģināt kādu krutāku slēdzeni ielikt durvīs, var atslēgu, šleperi utt

Link to comment
Share on other sites

bet ja nopietni, tad līdz ko kaķis ieiet istabā, viņam darīt kko nepatīkamu (spert, sist vai hvz..), pēc kāda laika mēsls sapratīs, ka nav jēgas..

EDIT: Suni :DD

Vai tik tu neesi debīls idiots?

worm: uzspied šeit, norulē zemē kur sākās tā otrā tabula, tur sameklē tādu Herba max animal stop, varbūt tas līdzēs...

jasna...

jā, ar tām spalvām ir kā ir. pašam mājās ir gan suns, gan kaķis, suns ir gudrs un viņam ir iemācīts kur ir viņa vieta, bet kaķis, tas gan ir hitrijs pohujists, iemācījies pat uzlekt uz durvju kliņķi un atvērt durvis :)

megapīle: tu taču tiešām esi debīls, kaķi aiz astes raut? Tu maz kaut ko sajēdz no dzīvniekiem? omg

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

dažreiz ejot ārā no mājas tomēr gadās aizmirst durvis aizvērt un pēctam visās malās spalvas ir... nerunājot jau par tām reizēm kad tu kādā stūrī siltu čupu atrodi...

edit:

tas Herba max animal stop ir īstermiņa līdzeklis, pēc diennakts efekts pazūd

edit2:

varbūt kādam ir pieredze tomēr ar elektrošoku vai ultraskaņu? :)

Link to comment
Share on other sites

varbūt kādam ir pieredze tomēr ar elektrošoku vai ultraskaņu? :)

labāk izvairies no šiem, var atstāt paliekošu efektu.

pie tam katrs dzīvnieks var reaģēt savādāk, ir pat bijuši gadījumi, kad dzīvnieks nereaģē. (pēc pieredzes ar suņiem)

Link to comment
Share on other sites

es te lasiiju par sunju radioseetu, bet nezinu vai tas ir uz taas pashas baazes.

maajas apstaklos tas manliekas nav, jo tad tev vajadzes vilkt vadus utt.

ja tu saki ka pavecs, tad diezvai uzvinju ta ultraskana iedarbosies.

es nez kas tev tur pa problemu, ja alergija tad vajadzetu buut visur netikai gulamistaba.. ja problema ka spalvas met tas nez ... ja nepatik ka pa nakti tev kozh kaaju pirkstos tad izmet pirms gulesanas aara :)

kr4 kakji ir diezgan NEgudri dziivnieki un ar viniem neko nevar sarunaat :)

Link to comment
Share on other sites

maajas apstaklos tas manliekas nav, jo tad tev vajadzes vilkt vadus utt.

ja tu saki ka pavecs, tad diezvai uzvinju ta ultraskana iedarbosies.

es nez kas tev tur pa problemu, ja alergija tad vajadzetu buut visur netikai gulamistaba.. ja problema ka spalvas met tas nez ... ja nepatik ka pa nakti tev kozh kaaju pirkstos tad izmet pirms gulesanas aara :)

kr4 kakji ir diezgan NEgudri dziivnieki un ar viniem neko nevar sarunaat :)

es tev izcelšu iepriekšējā postā dažus vārdus, ja nu tu pēkšņi neredzi

dažreiz ejot ārā no mājas tomēr gadās aizmirst durvis aizvērt un pēctam visās malās spalvas ir... nerunājot jau par tām reizēm kad tu kādā stūrī siltu čupu atrodi...

edit:

lūdzu IZLASIET pirmajā postā pēdējo teikumu... tas attiecas arī uz -ScH1Zo^ un MeGaPiiLe

edit2:

jā mans kaķis arī māk ārdurvis atvērt lecot uz roktura... losis tāds, reizem nākas līdz pat pirmajam stāvam līst lejā apenēs, lai dabūtu atpakaļ dzīvoklī

Link to comment
Share on other sites

Man piemeram spalvainais kakjis dzivo tikai pa virtuvi uz istabam vinsh nenak. A otrs kakjis bez spalvas tas pa visurieni iet kad aizver durvis tad tik skali njaud ne jau taka normals kakis njaud bet nu slimi njaud un jalaiz ieksha.

Es nez ka varetu par to kakashanu sturos vnk panjem vinju ar purnu iebaz vinja sudos uzshauj paris reizes un iemet vinju kastite kur vajag nokartoties. Num ta vismaz maciju es :D

Link to comment
Share on other sites

Radiosēta kaķiem populārs risinājums, kā neļaut mājdzīvniekam pamest mājas.

Radisētas kaķiem sistēmā ietilpst:

1. Raidītājs

2. Ūdensnecaurlaidīgs impulsu uztvērējs kakla siksnā

3. Robežvads (150m), kurš iezīmē aizsargājamo teritoriju (parasti ierakts zemē), nebojājot ainavu

4. Video pamācība un lietošanas instrukcija

5. 50 karodziņi (nepieciešami uzsākot radiosētas izmantošanu)

6. Lietošanas instrukcija

7. Video pamācība

* Ierobežotās teritorijas robežas garums var būt līdz 1500m (~10ha)

* Var ierobežot gan teritorijas perimetru gan atsevišķus objektus (puķu dobes, baseins, kociņi utt.)

* Var ierobežot vienlaicīgi vairākus kaķus (katram kaķim nepieciešama kakla siksna ar uztvērēju)

* Uzstādīšanai nepieciešamas dažas stundas

Preces cena: 192 LVL

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...