Jump to content
GIGN Forum

Pasaules Uzbuuve (teorijaas)


ojaars
 Share

Recommended Posts

No sakuma gribeeju sito likt zem spama, bet tad sapratu, ka sitas ir diezgan radoshi...

Tatad, pedejaa laikaa jutos nedaudz druumi un esmu atcereejies daudzas no savaam dzives lielajaam atzinaam.... Lai nebuutu tik drumi izdomaaju padaliities vismaz ar dazaam no taam ar jums...

1) pirmaa teorija, kas man naaca praataa jau sen ir teorija: cilveka kermenja sukna funkcionalitaate - taatad - es ticu ka speecigi puusot pa muti aaraa gaisu kermenis parversas par savdabiigu suukni un ar dibenu ir tada veidaa iespeejams uzzsuuukt dazaadus prieksmetus. Shi teorija ir balstiita uz vakuumu kas rodas kermenii. Shis teorijas lielas pluss ir tas, ka cilveks, kas so makslu ir dikti apguvis var atlauties nepirkt zviedru vakuumpumpi. Minus - ir jauzmanas smagi noelsties noliekot kluci... sad.gif

2) mana teorija - viirieshi, nedriikst brist loti aukstaa uudenii. shac udens var radiit nopienus funkcionalus kaiteejumus vina genitalijai (kas nesaprot saa teiksu gailitim, mustangam, zelta zutim, brangajam makaronam, tramvaja stangai). Tatad pamatiiga augstumaa shi mantinja (banaans, bobijs - six killers, gurkis, sleepes kaats) speej sarauties, ka ieraujas ieksaa (shis process ir vienpuseejs). taatad - virietis klust par kastraatu. sho teoriju ipashi juutigaam personaam nevajadzeetu vizualizeet.

3) tresha teorija - divi cilveki kam ir lenteni, nekaadaa gadiijumaa nedrikst mileties (make sweet love, ripinaat olinas, lupinaat banaanu). sho es nepaskaidroshu, parak perversi sad.gif

nu, bet teema skaidra - veidot alternatiivu zinaatni, kas peetitu alternatiivi procesu pamatojumu!!!

Link to comment
Share on other sites

shi gan nav teorija, bet aksioma:

ja macho baaraa foche meitenu (kuras velkaa kreklinus ar lieliem dekolte vai bikses, kas apsezoties atkailina pus dibenu) kruutis vai dibenus, nezkaapeec visi domaa, ka vins fochee sho meitenju sejas smiliez.de_2428.gif

nu jaa - un shi ir atzinja, ko esmu guvis savos patiesiibas mekleejumos:

ja visu cilveku darbiibas vai velmes censas skaidrot pec Freida (katru cilveku vada neparvarama velme pec dzivnieciska seksa vai vienkarsi gribas kaadu noslepkavot), tad parsvara skaidrojot tadu lietu kaa caureja sanaak kaut kas drausmigi nekitrs abos gadiijumos... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

shi gan nav teorija, bet aksioma:

ja macho baaraa foche meitenu (kuras velkaa kreklinus ar lieliem dekolte vai bikses, kas apsezoties atkailina pus dibenu) kruutis vai dibenus, nezkaapeec visi domaa, ka vins fochee sho meitenju sejas smiliez.de_2428.gif

hahaha. Cik patiesiiba. Vieniigais, man liekas, ka vieniigaas personas kas domaaja ka es (un simba) focheejam meitenju sejas, bija pashas meitenes, kas arii labpraat dazhreiz pozeeja smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vel viena teorija:

Visi mati, kas ir noverojami uz cilveka kermena, kermena iekspusee ir sasaistiiti...

citadak sakot: nav daudzi isi matini kas aug, bet ir dazi loti gari mati, kas lien araa. Tas noziimee, ka matus nekad nevajag griezt, bet - teiksim, ja ir apnikusi gari mati paduses, tad vajag staipiit matus uz galvas, un mati padusees tiks ierauti atpakal ieksaa, bet mati uz galvas, tiks izstiepti garaaki...

Ar so teoriju var izstradat taadu kaa jocinju laugh.gif . Vajag sasiet matus kopaa ar ar kaaju spalvaam un raujot sho sasieto matu uz vienu pusi ieraut mezglu iekspusee smile.gif Tad izskatiisies, ka ir viens saaudzis mats...

Ipasi ieteicams sho joku izstraadaat balliiitee, jo tas ir izklaideejoshi un interesanti

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Vel viena teorija:

Visi mati, kas ir noverojami uz cilveka kermena, kermena iekspusee ir sasaistiiti...

citadak sakot: nav daudzi isi matini kas aug, bet ir dazi loti gari mati, kas lien araa. Tas noziimee, ka matus nekad nevajag griezt, bet - teiksim, ja ir apnikusi gari mati paduses, tad vajag staipiit matus uz galvas, un mati padusees tiks ierauti atpakal ieksaa, bet mati uz galvas, tiks izstiepti garaaki...

Ar so teoriju var izstradat taadu kaa jocinju laugh.gif . Vajag sasiet matus kopaa ar ar kaaju spalvaam un raujot sho sasieto matu uz vienu pusi ieraut mezglu iekspusee smile.gif Tad izskatiisies, ka ir viens saaudzis mats...

Ipasi ieteicams sho joku izstraadaat balliiitee, jo tas ir izklaideejoshi un interesanti

smiliez.de_2428.gif

ojaar tu esi labis smiliez.de_265.gifsmiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

P.S.man buus operaacija zobam sakni vilks aaraa> es izraavu zoba augsheejo dalu bet sakne palika iekshaa! sad.gifsad.gif

angry scientist tiko izvirzija jaunu hipoteezi:

cilveeka kermenii ir sasaistiiti ne tikai mati - bet zobi savaa starpaa arii ir sasaistiiti. It mins - nerauj araa zobu - var izraut visu zokli... Bet var buut veel trakaak (shada iespeeja arii ir jaapskata) - zobi ir sasaistiiti ne tikai ar visiem paareejiem zobiem, bet arii ar cilveeka skeletu. Taatad - raujot zobu var izraut visu skeletu. No sejienes arii sabiedriibas atzinja, ka nav pieklaajiigi raut zobus - var nejausi izspiest ar zobu visu savu iekseejo saturu.

Protams - var apluukot angry tekstu metaforiski: vins ir nemieriigs cilveeks un nespeej nospiest mieriigi unsure.gif , tadeel vinam sanaak tikai raut taadus puszobus (vareetu diskuteet kas ir puszobs: tads kas nesmird, tads kas neskan, tads kas atri izskrien un ir prom). Katraa zinja raut puszobus nav viiriskiigi.

smiliez.de_2538.gif

No sejienes veel viens jautaajums, kas man radaas filos/zofeejot par sho teemu - kas ir zobu platiites. Dosu iespeejamos atbilzu variantus:

a) taa ir kaadu neparastu eedienu plate kas smird

cool2.gif tas ir kaut kaads pirdometra paveids, ar kura paliidziibu Rietumu sabiedriibaa tiek kontroleets pirdienu daudzums

c) tas ir ieraksts ar pirdienu skanaam

d) ....

es nezinu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...