Jump to content
GIGN Forum

Acc...


l1nk1n
 Share

Recommended Posts

Sveiki cs.gign.lv komuunieshi...

Velejos iegut tadu komandu kaa xban un xnick...

Kapec? - nav jau taa, ka vienmer ir kads admins + ja ari ir, tad es sakuma caur adminchatu nododu, tad vinji iet skatities, tad tikai bano...

Par to adminu, kas ieteiktu - samuray aka samurati :D

Kav varu spelet? - ja nav darba diena, tad jebkuru miilju bridi, ja man ir darbs, tas parasti ir liidz 11iem 12iem nakti, tad no 12iem liidz kadiem 3iem, 4iem !!!

P.S. Stati -> http://cs.gign.lv/player.php?id=10003

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

īstenībā tiešām noderētu admini ar pieredzi, savādāk pēdējā laikā tikai visādi jauniņie prasa tiesības

šajā gadījumā tas nekas, ka statos tikai 69h, spēlējis šeit arī gigna pirmssākumos, tāpēc kopējais laiks būs daudz lielāks nekā vairumam šeit spēlējošo. varu likt pat savu galvu ķīlā, ka nekādus mēslus nestrādās.

Link to comment
Share on other sites

viņa šaras ir apbrīnojamas :)

it kā jau spēlē pa vakariem vēliem, cik esmu pats, tad jau laikam arī varētu k-ko iedot. BET tev tiešām ir vajadzīb a pēc šīm komandām? kaut kā pēdējā laikā adminu ir ļoti daudz onlainā un praktiski visos laikos.

Link to comment
Share on other sites

Nuuuu vakar (shonakt) ap plkt 4iem naktii speleja viens taads tipinjsh "Emmy af Sverige" speciali vinju killoju, jo neko citu nevareju darit... taisuju specialu TK... skatijos kaa spele - WH!!! a ko es varu izdarit? Pat IP panjemt es nevaru !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...