Jump to content
GIGN Forum

Steam Shit :/


GEAR
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem,nū par cik STEAM Support ir krāniņi tapēc uzdošu savu jautājumu jums šeit :)

1-NU tad tā: Kādā jaukā dienā viens angļu čubis (zepheR^) teica ķipa dabūs man steam (lol,pa naudu XD )

Ndā,labi noticēju ar,bet prikols tāds ka viņš nemaz nebija nekāds kretīns! Paprasīja kādu loginu man vaidzēs....

Labi iedeva man loginu,paroli labsir nokačāju steam ielogojos izmetas lodziņš kur uzrādīts ka tur ķipa ir samaksāts caur kkādu karti... labi spiežu games, Shit, nekā nav! :(

Nu ladna,ieeju e-pastā,mošk kādas norādes? :o

Opsā! Skatos,uhu ķipa man dāvina tās spēles,nu lab galvenais lai man ir, bet tikuntā nekā,spiežu uz to kur ķipa saņemt,rāda: INVALID URL :/

Lūdzu apskatiet screen! =]

10202109nv6.png

76206196ef6.png

Link to comment
Share on other sites

Par šo iesaku parakāties steampowered mājaslapā,noteikti atradīsi info.. ;)

Man,kad nezināju kā palaist uz x64 VISTA CS 1.6, tas aizņēma ~5min un biju savu problēmu atrisinājis. Vienīgi jāzin angļu valoda vismaz viduvējā līmenī.

Edited by Zemene
Link to comment
Share on other sites

;)

Man,kad nezināju kā palaist uz x64 VISTA CS 1.6, tas aizņēma ~5min un biju savu problēmu atrisinājis. Vienīgi jāzin angļu valoda vismaz viduvējā līmenī.

Angļu valodu ta zinu!

Bet man saproti? Vispār spēles nav? nerādās!! :(

Link to comment
Share on other sites

Bet man saproti? Vispār spēles nav? nerādās!! :(

Tu domā ka ww kādam nebūs bijusi tamlīdzīga problēma? Es domāju ka būs un noteikti jau kāds būs pirms tevis šo iepostējis,tikai ieraksti pareizos key words un atradīsi.

Link to comment
Share on other sites

LOL,pilnībā legāls!

Hi there,i'm Latvian so don't be mad at me if i am bad at English:
So the problem?
My friend buyed Steam for me Buyed not gived his account,right then i recived 3messages from steam store,i logged in to my account,and a screen appeared,that i have paid for steam account, so i wen't in Games bar, but no games appeared!
I went in options then i checked the Gift menu,but nothing appeared again :/
As you see : you can check my steam account there are no games :( But email came!
I can't go in thoose links which steam sended me,it says: //invalid:url it is very big problem for me,so i will wait for response
login: TheGear400

Here are some screens:
http://img48.imageshack.us/img48/1668/10202109nv6.png
http://img380.imageshack.us/img380/7654/76206196ef6.png

Link to comment
Share on other sites

Es teicu ka steam ir pipeļi, jo uz INBOX.LV Neatnāk pābaudes message!

Stūlbs esi tu,ja izmanto globālām lapām mūsu noslogoto inbox.lv.. GL.. sen jau pārgāju dēļ šīm lietām uz gmail un tur arī palieku,tīri labi patīk,ka pastkastīte ir 7gb izmērā PA VELTI un nekad nekas nebremzē,autorefresh utt.. Tā varētu turpināt..

/sorē pa off'u.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...