Jump to content
GIGN Forum

Bez Nosaukuma


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

tātad pailgu pakrāju naudiņu, algiņu un re kas sanāk. Man te ir 70-90ls un izdomāju ka jādabū kādu labu lētu gudru normāli (un protams ar lielu IQ) koderi. Tātad izlieku uz galdu vissu naudu ja viņš man uzkodēs:

Websaitu ( dizainu) no 0 protams.

CUP Sistēmu: piereģistrējies saitās, uztaisi tm, piereģistrējies kausam, gogogo, admins ieraksta rezultātu, ja win tiek tālāk

Pie CUp sistēmas klāt reitingu sistēmu tipja par katru win spēli +3 par katru loose -1

Visus grafiskos darbus (headeru, banneru, logo, simbol)

That's all.

P.S laiks ir ierobežots līdz 1.septembrim vajag vismaz lai ir jau beta versija

:>

EDIT: NOT Kanter-Ctraik

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Es vispar nesaprotu ko tu gribi! Lai tev vinu kads uztaisa vai tu vienkarsi te ierakstiji ko tev taisis.

Bet nu es par to pasu, pietiek jau ar tam cup lapam, kas ir!

Nu ja tu esi ta nolemis darit tad visu to labako lai izdodas.

Un par so naudu vispar tava vieta butu nopircis labaku kameru.

EDIT: Hiid.E Ej pakaries. Tu jau te nebusi tas, kas noteiks ko teikt un ko neteikt!

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Bet nu es par to pasu, pietiek jau ar tam cup lapam, kas ir!

Nu ja tu esi ta nolemis darit tad visu to labako lai izdodas.

Un par so naudu vispar tava vieta butu nopircis labaku kameru.

EDIT: Hiid.E Ej pakaries. Tu jau te nebusi tas, kas noteiks ko teikt un ko neteikt!

Ej apdirsies čīter.

Link to comment
Share on other sites

:blink:

Ko tu zini, moš viņam viss izdosies, būs krutāk par gotgame un tornado, visi Baltijas valstu pārstāvji močīs tikai tur, parādīsies, kāds, kas grib noslēgt ar viņu līgumus un sāks viņu sponsorēt, tad tas viss aizies pasaules līmenī un nebūs wcg, bet būs viņa projekts un viņš pats pelnīs miljonus tikai dēļ tā, ka viņš nepaklausija mazo Jānīti, bet samaksāja 70 latus par webu.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

hm nu kā jau teicu nebūs saistīts ar cs 1.6 bet nu būs wc3 nosaukums būs Šāds:

WC3SL = Warcraft3 Sports League

būs turnīri 1on1 solo un Dota Allstars.

Jau parunāju ar osi sarunājām ka ieliks reklāmu savā weblapā aka gotgame.lv bet nu prtoams par attiecīgu samaksu tākā ja kāds var tad uzbombijat man mājaslapu (nauda uzreiz kad tiks pabeigts webs)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...