Jump to content
GIGN Forum

Beijing 2008


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw. kāds nezin kad un vai vispār rādīs svarcelšanu 105+ kilo, nu tur kur scerbatihs .

Kad tieši rādīs es nezinu, bet tas, ka rādīs, ir pilnīgi skaidrs. Nevar taču palaist garām skatu kā mūsējais izcīna zeltu. :)

Link to comment
Share on other sites

Viktors Ščerbatihs gatavojas savam pēdējam uznācienam uz svarcelšanas lielās skatuves. Šodien viņš ir liels, spēcīgs un titulēts. No puikas kļuvis par vīru, kas jau tagad ikdienā pieliek savu roku, lai svarcelšana Latvijā nebeigtos ar viņa paša karjeras beigām. Pirmie panākumi, Sidnejas Olimpiskās cerības, diskvalifikācijas trieciens, kā arī fantastiskā atgriešanās Atēnu Olimiskajās spēlēs. Tas viss, protams, veido Viktora skatījumu uz viņa ceturtajām Olimpiskajām spēlēm.

VIKTORA ŠČERBATIHA STARTI OLIMPISKAJĀS SPĒLĒS (pēc Latvijas laika)

Otrdiena, 19.augusts

14:00 - 16:00 virs 105kg

P.s. Novijas tavs min0rity smailijs vnk spārda :10cm::superlol:

Link to comment
Share on other sites

Jā, irānis Razazede beidzis sportista karjeru. Kopumā neapšaubāmi galvenais favorīts uz uzvaru ir Ščerbatihs. Vienīgais konkurents, kas mani nedaudz uztrauc, ir vācietis Šteiners, kurš pēdējā Eiropas čempī zaudēja Viktoram tikai par 1kg. Vēl jau ir krievs Čigiševs, bet nu es ļoti šaubos, ka viņš varēs nopietni cīnīties par uzvaru.

Link to comment
Share on other sites

acido es par to vel pastriidetos! čigiševs tomer ir pieskaitāms pie lielākiem konkurentiem par to jauno vācieti! Jo Vācietiem vel nav tāda pieredze,un viņam tikai 20gadi ja nemaldos un 1mā olimpiāde! A čigiševam šķiet tikpat cik ščerbatiham! Nu uz medāli es toč ceru,bet ceru dziļi sirdī ka DIEVIŅŠ mums iedos ZELTU!

Ka nekā pēdējais starts ščerbatiham!

Link to comment
Share on other sites

Šteineram ir 25 gadi, un šī viņam būs otrā olimpiāde(pirmā bija Atēnās). Čigiševam ir viena problēma. Vienā no disciplīnām(precīzi neatceros, raušanā vai grūšanā) viņš var pacelt pat ļoti daudz, savukārt otra viņam nav tik spēcīga. Un tad sanāk, ka summā nekas daudz nesanāk. Protams, par medaļām viņš cīnīsies, bet es nedomāju, ka par zelta. Ai, nu tad jau redzēsim kā tur būs. :)

GooD`MeN, tu laikam esi viens no retajiem, kas cer uz medaļu. Lielākais vairākums nevis cer uz zeltu, bet neko citu negaida! :)

Link to comment
Share on other sites

Reāli, pēc jūsu domām, kur mūsējiem ir izredzes saņemt kādu no medaļām ?

Viktors Ščerbatihs ir viens piemērs, kā ir ar pārējiem? Esmu dzirdējis vēl par BMX braucējiem Ivo Lakučs, Māris Štrombergs, Artūrs Matisons, ka tiem esot labas iespējas, tiesa?

Uz basketbolu un volejbolu es gan lielas cerības nelieku, diemžēl..

Link to comment
Share on other sites

Viktors Ščerbatihs ir viens piemērs, kā ir ar pārējiem? Esmu dzirdējis vēl par BMX braucējiem Ivo Lakučs, Māris Štrombergs, Artūrs Matisons, ka tiem esot labas iespējas, tiesa?

Uz basketbolu un volejbolu es gan lielas cerības nelieku, diemžēl..

Vel izredzes ir Vasilevskim, Rublevskai, Čerkovskim

Parsteigumu sagadat var Rags, smailisu divnieks un kas zin varbut musu volejbolisti

Link to comment
Share on other sites

:) Spēle sestdien 14.00.

Tieshi TAA :) Un izredzes esot ljoti labas,lai gana shamie salikushi musu pedeejos preteniekus Sveicieshus ar 2:0 un lai gana sakumaa gaja runa par 16:00 speli tagad skaidrs ka spele 14:00 un pec Kjinas laika 19:00 :) Tad der :) ja vinnam tad daliita 5taa vieta mums :) supaa tas butu!

rITAA 6:00 celjos un skatos sievieshu basi :) 8:00 uz darbu :)

Link to comment
Share on other sites

Risk, tā nu ar nevar teikt. Viņš noraka tikai setu. Puišiem pašiem vajadzēja saņemties. Pirmspēdējos bumbu austrieši vienkārši fantastiski izvilka. Žēl, ka nesanāca tikt astotniekā, bet nu sākumā pat uz šādu spēli cerēja vien lielākie optimisti. Visu cieņu puišiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...