Jump to content
GIGN Forum

Krievijas Invāzija


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

amnij 0

nezini neraksti ;)

tos rakstus kas ir tvnetaa vispaar pat skatiities nevajag

visu kopee no amerikas zinju neseejiem ..

bet par ameriku jau sen vis zinaams ka vinji to visu diktee un saraksta taa lai pashiem buutu izdeviigi ..

nezinu kapec to rakstu jo tas ir pashsaprotami .. nu bet labi ..

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Adik Gruzija nav vainīga, bet gan saucamie varenie krievi!(dirsēji) Krievija teica, ka viss karš beidzies, bet še tev, ved savu armiju vēl dziļāk gruzijā! Tiko saņēma ziņu ka Krievi jau atrodas ostā. Bush ir malacis, ka nav kā zatlers (pohujists). Un amerika brauca vest palīdzību ar karakuģiem un lidmašīnām! Pareizi dara, lai iebiedē krievus!

P.S A to ka latvija lien visiem dirsā tas sen jau zināms! Mans tētis man katru dienu to saka!

EDIT: Adik lol skaties vēl vairāk krievu ziņas :D Palasi vēl vinu avīzes! BULSHITS viņi dirš dirš un vēlreiz dirš! Ieteiktu neskatītos acīmredzamus melus! Vaita krievija izveda savus karaspēkus? NĒ! Un es esmu un būšu par Gruziju, jo gruzija ir 1.000.000.000.000.000.000.000... labāka nekā dirsēji krievi.!

P.p.s Takad mēs latvieši zināsim cik mums ir labs prezidents! Huj viņu. Viņam pimpis -10!

Edited by FaCe
Link to comment
Share on other sites

blad losi

kapeec kreivija iebruka zini?

nee nezini .. ej paklausies krievu kanaalus ;)

nu neviens neko pret kreiviju nedariis.. vinjiem tak ir po.. kaa juus nevarat saprast..

nu jau apniik rakstiit

par pedejo tev piekriitu!

vienmeer kad kkads konflikts Latvija ir pirmaa kura kko atbalsta vai neatbalsta..

nu vnk nevaru .. tolks 0

lol

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

jaa, adik, tu esi lielais politikis :)

kam tad ticet, ja ne amerikanu zinam? krievu, kuras putins pats personigi dikte prieksa producentiem?

un zviedrija ir, ka tu saki, NULLE, jo vini nav piedalijusies neviena kara kops bezmazvai viduslaikiem un netaisas ari to darit.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc zviedri ir gudri! Viņi domā ar galvu nevis ar spēku! Krievi riktīgi umņiki, jo nemāk bez kara runāt!

P.S Adik tavus tekstus ar neviens negrib redzēt, un gribēšu tad izteikšu savas domas, to neviens man nevar aizliegt!

Edited by FaCe
Link to comment
Share on other sites

tad kapeec zviedri plaata muti sakto ka kreivi visu sho nozheelos ..

tad es labaak klausos putinu nekaa amerikaanjus ;)

face luudzu neraksti te vairs neko ;) man tevis zheel ;)

tu esi idiots :)

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Nah tev vajag?Adik pedik aizveru savu debоlo muti viss smird pзc tevis! Tev smadzenes totф aizgвjuрas, kв tava signature, un es zinu kвdas tautоbas cilvзks tu esi. Labвk neteikрu, jo tas jau bыs rasisms :)

Zhзl tвdu cilvзku!

P.S Un lыdzu ignorз manus postus un vispвr neтem vзrв, ka es postoju! Lыdzu!

EDIT: Moby iztiksim bez tevоm, ok? :muahaha:

P.S Lыdzu neieejam offtopika! Viss beidzam strоdзties!

Edited by FaCe
Link to comment
Share on other sites

ok.

Krievija nobēla vainu uz osiem (kipa kas sāka tur kautkādu karadarbību, btw neatceros ka viniem isti bij tas vards)

Bet olimipiskajas spelet, un da jebkuram pa visu gruziju uzprasot nekādi nemieri nav bijusi.

the adik. Cik saprotu esi krievu tautības ziķeris tāpēc aiztāvi. Cmon es arī pa pusei skaitos krievs. un? es uzdiršu ko tie krievi citiem grib iestāstit (jā mes atkāpjamies) iet tikai dziļāk iekšā. Ā un ja RUS uzbruks tiem ASV kuģiem or lidmāšīnām, tad pēc manām domām sarunas būs beigušās, un sāksies karš. Domāju ASV tik gaida lai krievi kautko uzsāk. Jo ja viņi vinēs, varēs savākt daftu gāzi un visus pārējos resursus. Kā viņi to izdarija Afganistānā un Irākā :>

Link to comment
Share on other sites

muhamed

gruzijaa nav ko vaakt

es neesmu kreivu tautiibas..

krievi vnk atbildeeja un tapeec es pilnibaa atbalstu vinjus jo vinji to neiesaaka..

pashi vainiigi gruziinji..

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Adik, tas nav Gruzijas-Krievijas, bet gan NATO-Krievijas konflikts. Lieki atgādināt, ka Latvija atrodas NATO militārās alianses sastāvā.

Link to comment
Share on other sites

gruzija tak nav uznjemta nato.. vispar nekur vinja nav uznjemta..

nato tikai meegina apslaapeet kreiviju ..

+mees saasinam attieciibas ar Krieviju ..

Igaunji malachi klusee..

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Adik kā jau te kāds pāris lapas atpakaļ teica "Gruzija bija 2. valsts kas atdzina Latvijas neatkarīvu" un man kautkā gan liekas, kad viņu gribēja uzņemt nato un sākās tikai tāpēc karš, jo caur/gar gruziju iet kautkāds naftas/gāzes vads.

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

nato tikai meegina apslaapeet kreiviju ..

+mees saasinam attieciibas ar Krieviju ..

Igaunji malachi klusee..

Gruzija pavisam drīz tiks uzņemta NATO. NATO vēlas saglabāt savā kontrolē stratēģiski izdevīgu reģionu. Ļoti labi, ka saasinām attiecības ar Krieviju. Igauņi nebūt neklusē.

Link to comment
Share on other sites

labi..

pirmie provokaaciju saaka krievi bet gruzijas presidents pats vainiigs ka nespeeja to iztureet un uzbruka nevainiigiem civiliedzivotajiem .. tapeec karu vinsh pirmais saaka.. vot tagad arii atpakalj dabuus ...

un viss...

oi par tiem datiem sajaucu ar aphaaziju

lol

editeeju...

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

bļēēē :D rofl

The Adik paskaties vel krievijas zinas. :D

Paklausies pašos gruzīnos. Vai pačato ar pāris CSeriem qnetā.

Gružīni neuzbuka civiliedzīvotājiem :D

Krievija vnk sāka karu un paņēma to izdomāja, jo kanēkā viņi tur bija "miera uzturētāji"

un + domāju velviens iemesls kāpēc krievi sāka. Negrib lai no visām pusēm ir nato ;)

Link to comment
Share on other sites

Adik tev smadzene pa mazu lai saprastu kas te notiek. 1) Krievija ir apslāpējusi jebkādu ziņu izkļūšanu no Gruzijas tapēc arī pēc viņu teiktā, karš sākās tapēc ka Gruzīni sacaurumoja civiliedzīvotājus.

2) Igauņi tāpat kā citas ziemeļu tautas (piem. Zviedri) ir lēni domājoši un rīkojas arī lēni, bet viņi 7x pārdomā pirms viņi dara.

Un nebūt tev nav taisnība ka Zviedri ir nulles - Zviedri vispār ir viena no gudrākajām tautām pasaulē.

P.S. Man ir kauns par Zatleru - Vaira bija daudz labāka valsts galva. ^_^

Link to comment
Share on other sites

:D rofl

The Adik paskaties vel krievijas zinas. :D

Paklausies pašos gruzīnos. Vai pačato ar pāris CSeriem qnetā.

Gružīni neuzbuka civiliedzīvotājiem :D

Krievija vnk sāka karu un paņēma to izdomāja, jo kanēkā viņi tur bija "miera uzturētāji"

un + domāju velviens iemesls kāpēc krievi sāka. Negrib lai no visām pusēm ir nato ;)

A kā tu zini, ka viņi neuzbruka civilajiem?

Tāpat FaCe, kā tu zini, ka ASV karā starp Krieviju vinētu?

Ļaujiet diskutēt gudriem cilvēkiem, nevis kaut ko te murgojat.

pa to čatošanu qnetā es vispār apdirsos :slap:

un, Ali, tas gadījumā neesi tu? (skatīt bildē)

post-11633-1218726521_thumb.jpg

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...