Jump to content
GIGN Forum

Video Card


Flea
 Share

Recommended Posts

Negribās jau atkal izcelties ar savu lolismu, bet neko darīt... dry.gif

Problēma tāda, ka manam kompim ir integrēta video karte un pie lielākas pārslodzes kompis vienkārši restartē. zaban.gif Laikam video nevelk vai kas... hvz. Atliek tikai CS video opcijās uzlikt OpenGL un spēlējot CS kompis restartē... zaban.gif

Lieta tāda, ka no PC neko nejēdzu (absolūti). Man ir viens kompis kuram iekšā stāv 3dfx voodoo 2000, man liekas. Nu, es domāju, ka varbūt, ja es pārliktu to video uz šito kompi, tad tas kaut kā varētu mainīt šo situāciju... Tā varētu būt? Vai, arī no tā nebūs nekādas jēgas? huh.gif

Kā jau teicu - no PC nekā nejēdzu un šai postā noteikti esmu uzrakstījis galīgas muļķības, bet moš kāds sapratīs. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

a iecheko kaadi tev tagad videokartei parametri... hot ieksh Run dxdiag uzraksti un apskaties, ja nezini....

vooodoo kartes ir vecas... kaa risinaajums tas galiigi neder

pietam, nekaadu videokarti tu uz kompi kuram taada ir integreetaa tu nepaarliksi.... jo integreetaa noziimee ka vinja ir TUR...... TURRRR... kur vinju nevar iznjemt jhatka.gif

Link to comment
Share on other sites

bet varbuut nevis dators nevelk , bet baroshanas bloks , kursh pie paarslodzes restartee datoru .

Joprojaam , ja liek iekshaa citu video , integreeto var caur BIOS'u atsleegt (BIOS ir taa zilaa scheisse , kas ir redzama , ja momentaa , kad dators sleegsies iegshaa , tu nospiediisi del , f1 .. utt , kaa nu kurai maatesplatei

Link to comment
Share on other sites

un kaapeec tad tu nespeelee cs ar to kompi kur ir taa voodoo ?

Tāpēc, ka tas kompis ir galīgi švaks. Nu CS viņš pavilktu... anyway - es esmu viņu tik ļoti sačakarējis, ka viņš absolūti ne uz ko nereaģē... smiliez.de_2477.gif

P.S. Nu jā, kāds jau man te teica, ka pie vainas varētu būt barošanas bloks, bet tad uzradās vēl viens, kurš to apstrīdēja. upset.gif

Taka nezinu ko iesākt... blink.gif

Link to comment
Share on other sites

a mosk ventilators pa svaku?

Kāds tur ventilators... Padomā - uzlieku CS opcijās OpenGL, nevis Software. Uzreiz eju iekšā kādā CS serverī... 1 min. Paspēlēju un viss...

prieki beidzās... dry.gif

Nu ir gadījumi, kad ilgāk arī izdodas paspelēt... thumbsup.gif

Drīzāk jau tā pati mātes plate ar savu "izcilo" video ir jāmaina... Vai arī manas smadzenes ir jāmaina... Vēl paprovēsu ar tām video opcijām paeksperimentēt...

P.S. Cik sapratu, tad mans video ir "VIA/S3G KM400

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

Paskatījos tos video kartes parametrus... mainīju viņus un vēl visādīgi darīju... Beigās sanāca tā, ka video kartes draiveri pazuda... tongue.gif Dabūju taisīt system restore. biggrin.gif

Es tagad, kamēr nav gign serveris, pārgāju uz Natural Selection... Tā spēle pieprasa, lai obligāti ir uzlikts OpenGL, jo savādāk paspēlēt nevar... blink.gif

tumš ekrāns un viss... dry.gif

Nu, to spēli man neredzēt... zaban.gif

Es to voodoo gribēju ielikt tādā sakarā, ka tā spēle pieprasa to fck'ino OpenGL un vienkārši tā, es iespējams varētu paspēlēt, bet stulba doma, laikam...

Nu, tad smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

karoche man ari kadreiz bija voodoo karte, un patiesibaa opengl rezhimaa var dabut araa ljoti labus rezultatus ja uzliek virsuu WickedGL minigl draiveri (palieto googli ja nezini kas tas ir). Tas NAV sistemas draiveris, bet gan aizvietots opengl.dll prieksh speleem, kuras to uztur (piemeram CS). Imho arii quake2 un 3 uztureja to shitu. Vienigi man skiet ka 3.x versijas ir komerciaalas, iesaku meklet vecakas versijas uz 2.x baazes... ai karoche nospied te un ieveertee 2.99 versiju, varetu buut laba...

pietam deretu ieveerteet vai biosaa nav uzstadita opcija ka dators izrubaas pie noteiktas temp. Pamegini spelet ar atvertu korpusu un tad skaties vai dators restartejas vai nee...

Link to comment
Share on other sites

vai arii paskaties softu kas raada kkaadu t? un kad restarteejas.. man pa vasaru kad sapliisa pc (sveetdienaa bljeh) biju saacis speeleet hl netaa ar draugiem un taa aizraavos ka attaisiju saanu valjaa un pieliku klaat ventilatoru lai dzesee =DD

nosaucu to par ECS (emergency cooling system happy.gif) un pirmdienaa aizvedu uz datorshop, sataisija un vairs neesmu lietojis ECS tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Tāā... attaisīju korpusu un paspēlēju... nekāds izmaiņas... dry.gif

Un, vēl pamanīju, ka īsi pirms restartēšanās viņs parāda zilu ekrānu ar ti figņu - system mistake vai kaut kas tāds... karoce - press any key... zaban.gif

ar to voodoo ir tā, ka man jau viņa vēl nestāv kompī, tāpēc būtu bezjēdzīgi vilkt kaut kādus draiverus... Es jau to video nemācēšu ielikt... Negribas kaut kā kompi pavisam sap*** Nezinu kurš ir tas īstais slots... smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...