Jump to content
GIGN Forum

Gign Zelta Fonds


macho
 Share

Recommended Posts

updeitots 24.01.2018

izņemts no adminu sadaļas, lai visiem tiek tas prieciņš. Te arī lai viņš paliek un lai visi kontribūtē. Ar labākajām lietām apdeitošu šo postu.

updeitots 17.09.2009

ieliku admin sadaļā, jo šis viss nav pabeigts un tādu pusratā negribas atstāt. lai pastāv te.

updeitots 27.08.2008

..kuri būtu jāizlasa jebkuram.

(daži topiki ir jālasa low fi versijā, jo vecie foruma topiki gļuko) - low fi poga ir lapas apakšā ;)

 

Sāksim hronoloģiski. Ja mana vecā galva mani neviļ, tad pati pirmā pērle ir neaizmirstamais chordg [genz]. Šo ģēniju es atcerēšos vēl ilgi. [links]

Tā, īstenībā ir smieklīgākā analīze par sevi, wormu un citiem, ko es jebkad esmu lasījis. Šis pats čalis arī uzdirsa pats sev prasot tiesības. Tur bišķi zemāk viņš ar niku unable uzkrāmē virsū savai otrai identitātei - mpmagam. Chords ir viennozīmīgi visģeniālākais cilvēks, kāds šo forumu ir apmeklējis, es no sirds vēlētos viņu satikt un aprunāties, lai redzētu kāds viņš ir tagad :)

Tālāk, mainījās laiki, un gign forumā iespīdēja tāds spīdeklis kā Superrembo. Viņa pirmā sūdzība vienkārši gāž no kājām :) [Links]

Noteikti nedrīkst aizmirst arī tādu tēlu kā Corp - kaut kādu 30 vai cik tur gadīgu malaci, kas mums draudēja ar autortiesībām [links] [Low fi versija]

Interesants tēls forumā bija Rūdolfs bumba [Links] uz viņa pirmo postu. Viņš zīmēja dažādas bumbošanas tehnikas. Zīmējumi bija tiešām forši. Daži arī ne pa bumbošanas tēmu - [Links]. Teiksim - šis man tiešām liekas lielisks. Daži zīmējumi gan forumā nav saglabājušies, tos var aplūkot šeit, bet tur jau vairs nav tā konteksta (tiem dažiem kuriem to vajag :) )

Kad uz gigna uzlika busteri, bija daudz smieklīgu topiku, kurā beigās čīteriem tika parādīts viņu skrīnšots ar redzamiem čītiem un nabagi aplauzās. Bet bija viens ūberģēnijs, kas mēģināja iebilst. Dāmas un kungi: Lielākais idiots kāds jebkad pieķerts čītojot: >Hollow<.

Tālāk jau šeit ir nepieciešams ielikt pa vidu topikus, bet pagaidām es salikšu tos kas vēl šeit ir.

09.01.2006 Es runāju ar jauno talantu :DDDD HEHEHE

12.01.2006 Ojaara, mans, dr. pain un sulik stāsts.

07.02.2006 Jurko un Gludeklis - ģimenes kašķis. Tie smailiji, ko Jurko izmanto, vienkārši nogalina.

12.06.2006 Foruma apmeklētāji taisa filmiņas Daudzas diezgan foršas :)

19.06.2006 Netgames adminu pieteikumi - es ar testu arī piesakos.

11.07.2007 Genzz episkā sūdzība

Lieliskie ojāra topiki:

Par pinkiju

Un makzipu

Un neliels tekstiņš par bībeli - [Links]

Bloodhunter ņirgājas par ojaaru - [Links]

Kakas

Viens interesants Paina topiks - [Links]

Kaut kad bija viens čalis no kaut kādas komandas kG, kas ķipa bijis kaut kāds Fingas, kas ķipa ir kaut kāds \m/ vecis un tad par to bija bazars [Links] - iesaku izlasīt līdz galam, tur ojaars forši pāris lietas uzrakstīja

 

Tālāk es ielikšu topiku sarakstiņu, kurus vienkārši interesanti palasīt:

test2 grib imunitāti (starp citu, tagad viņam ir :) - [Links]

vēl viens testa topiks - [Links] - ieliku tikai dēļ tās melleņu kakas :D

Čalis, kas gribēja, lai es viņam uztaisu adminu - [links]

Man acīmredzot agrāk patika parunāties ar cilvēkiem :) - [Links]. Pēc tam tur var palasīt kādu "ablomu" čalis mums uztaisīja.

Diezgan slims foruma apmeklētāju veidots stāsts - [Links]

Nevajag aizmirst arī mūsu nodiršanas topikus:

Teiksim šo -

Sākās viss ar šo (iesaku palasīt pāris postus zemāk manu koshkera postu analīzi - tīņu problēmu laikā es biju nasks uz komentēšanu :) ). Tad bija leģendārā maradonna kura leģendāro tekstu "Par sho patiesiibas staastu rakstiissanu atbildiigs MARADONNA jaa un loshi atcerieties sho niku jo tas veel izskanees!!!" vēl vairākas reizes atcerējās :) - [Links].

Gign detektīvstāsti:

Hollow - [Links]

Neīstais undertaker - [Links]

Streelnieks a.k.a. r3nam3 - [Links] (ideja radās pēc tam, kad viņš uzrakstīja savas raudulīgās atvadas).

Kā foruma apmeklētāji sāka spēlēt cs - Pirmais stāsts un otrais stāsts.

random stuff:

Lieta, ko noteikti atcerēšos un pielietošu :)

Chainletteri - [Links]

Kopta valodiņa - [Links]

Atcerieties, šie topiki lielākoties ir veci un cilvēki tajos kopš tā laika ir mainījušies, tāpēc nevajag par viņiem spriest par muļķībām, kas runātas sen atpakaļ.

Lūdzu nekomentēt šeit šos topikus, priekš tā variet izveidot atsevišķu topiku, kur komentēt zelta fondu. Lūdzu nekomentēt arī šeit linkotajos topikus tādā veidā viņus uzrokot.

Broken linkus u.c. figņas reportēt man uz PM. Šeit šāda satura posti tiks dzēsti.

 

Link to comment
Share on other sites

izdomāju, ka nebūtu īpaši jauki pašam editot tavu postu un jaukt ārā to burvīgo krāsu salikumu, tāpēc postoju pats, a tu saliec viņus, kur vēlies

GIGN jampampiņi

Latvijas labākā galda hokejista atvadas [links]

Vienkārši Hivemind [links]

Cālēns ar cūkas sirdi un peles smadzenēm [links]

Bustera eksperts [links]

GIGN detektīvstāsti

Underfeikers [links]

Hollow: zēns ar lielo suni [links]

Biogrāfijas

[links]

[links]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

IMHO spēcīgākais dzjolis ever! macho - radošais šits

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=11378&hl=

un šias topiks tika netgāmēs (tīņu problēmas) :D

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=14426

aa... un tu neaizmirsi par šņaucamās tabakas topiku, kurs iekkluva kriminal inform (vai arī jamais tika izdzēsts, lai nebūtu lieki sūdi ?D: :D)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 years later...
  • 1 month later...
  • macho unlocked this topic
  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...