Jump to content
GIGN Forum

Riebjas Krievi!


FaCe
 Share

Recommended Posts

Nēnu vispār šodien staburagā izlasiju rakstu par treniņbikšu idiotiem!

Hakeri plāno kiberuzbrukumu baltijas valstīm un Ukrainai.

krievijas interneta forumos izskan aicinājums.Krievijas hakeriem apvienojot spēkus un veikt masveida uzbrukumus Latvijas, Lietuvas un Igaunijas administatīvo un valsts iestāžu interneta lapām. (urlas)

Krievijas hakeri ir neapmierināti ar "slikto izsturēšanos pret urlām" citēju: a ko viņi dara mums tas ir vispār ārprāts!

Sikāk lasiet staburags.lv

Nē nu vienkārši man tāds naids pacēlās :@. Dērētu sataisīt barīņu un izspārdīt tos krievus :@. Varētu mēs ar ar boot foruma biedriem sarunāt kādu uzbruku urlu webiem!

P.S Nu kā jums patīk šīs pretīgās urlas?

Edited by FaCe
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka pie šīs lietas ir vainīgi Krievijas pilsoņi, bet gan tur ir pavisam cita lieta aprakta.

Viņu valdība, man šķiet, kaut ko tādu varētu pat atbalstīt.

Jo kā cilvēki krievi ir gan normāli, gan stulbi (urļiki), tāpat kā visās pārējās nācijās.

Domāju tās vairāk ir tukšas runas.

Edited by r1lexY
Link to comment
Share on other sites

Es nevienu krievu nezinu kas ir normāls :@ es zinu ļoti daudz krievu un neviens nav normāls,es nevienu krievu nēsmu redzējis kas būtu normāls cilvēks! Es piem gribētu lai viņi visi iznīktu! Man ir tāds nauda uz viņiem ka es vairs nevaru izturēt! Tas taču nav normāli ka viņi staigā pa Latviju un dirš virsū un par uzbrūk! Tagad bļe nevar pat iziet ārā bez gāzenes :@

Link to comment
Share on other sites

Nēnu vispār šodien staburagā izlasiju rakstu par treniņbikšu idiotiem!
A es tikko tepat, GIGN, izlasīju par stulbeni, kurš tikko knapi apguvis lasītprasmi ( un kaut ko arī no rakstīšanas mākas ) un tagad var savu stulbumu reproducēt plašsaziņas līdzekļos.

That`s all I have to say about that. <c> Forrest G.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...