Jump to content
GIGN Forum

Es Meginu Atrast Cilveku Kuri Labi Saprotat No Web


myxxxa
 Share

Recommended Posts

Es meginu taisit web un man nekad neiznak kads varetu palidzet man ustaisit cs web normalu apmeram ka http://kwx.lv vai jebkadu bet kads ustaisat web ;( ;( To es ar no we bneko nejedzu es jau ilgi meginu atrast normalu web biju samaksajis 40 LS dzekam vins man acutija nospertu web es vairs nezinu ko darit :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Zheel ka tewi apchakareeja bet taadi ir tie cilveeki + labaak buutu nopirkcis smadzenes par to naudu! :D

Kapēc jau uzreiz tā? Ja cilvēkam ir grūti un viņš nevar atrast to info.. tad lai jau cilvēks viņam par tādu naudiņu uztaisa lapu :)

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par offtopic, bet pilnībā piekrītu X ID, priekš šāda web pamācību nekur neatradīsi. Protams ja ir ļoti labas angļu val zināšanas tad jau var mēģināt pašmācības ceļā iemācīties uzmeikot labu web

Link to comment
Share on other sites

priekš šāda web pamācību nekur neatradīsi. Protams ja ir ļoti labas angļu val zināšanas tad jau var mēģināt pašmācības ceļā iemācīties uzmeikot labu web

Kam tu tur piekrit :slap: nu tas ir murgs..

Ko nevar atrast tu ar galvu draudzējies :lohs: B*ē !

Reku 1pamācība

Kā arī šī

un

šī!

Parādi vietu kur var uztaisīt tādu pašu web.. tū jā tū aklais lasīt nemākošais ...... viņš teica apmēram tādu

!

Link to comment
Share on other sites

:slap: nu tas ir murgs..

Ko nevar atrast tu ar galvu draudzējies :lohs: B*ē !

Reku 1pamācība

Kā arī šī

un

šī!

Parādi vietu kur var uztaisīt tādu pašu web.. tū jā tū aklais lasīt nemākošais ...... viņš teica apmēram tādu

!

izguli dzērumu, tādu web lielākā daļa māk uzmeikot, bet augstāk minētais jau ir sarežģītāks

trijās pamācībās ir e107 :skalda:

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Ai... Mudis... viņš neprasīja TĀDU KĀ KWX.LV tu lasīt māki!?

Viņš grib gandrīz tādu! Pa kādiem 80ls? iesaku šo te! Cenas ir no 15ls! :D

Vai arī pats vari atrast Theme priekš e107 un Photoshop`ā pārtaisīt :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...