Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

Nu jaa, taa businja "gulta" skan labaak par telti, tur vismaz var iesleegties :DD , tachu tur ir LOGI, kas noziimee saidbuuba luurikjus ~_~ ... Tad man nekas cits neatliktu kaa guleet dinozaura kostiiminjaa. Beeeet (kaa man shitas patiik) - tas veel ljoooti taalu un nevar paredzeet iespeejamos force majeure. Bet skan jau labi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

littleAngel esi kādreiz dzirdējusi par tādu brīnišķīgu izgudrojumu kā guļammaiss?

Tā ir tāda kā sega/zeķe, kurā tu ielien un esmu drošs, ka neviens tavus dārgos saidpupus neredzēs.

Un 29. datums izklausās baigi slikti. :(

Link to comment
Share on other sites

:DD , tachu tur ir LOGI, kas noziimee saidbuuba luurikjus ~_~ ... Tad man nekas cits neatliktu kaa guleet dinozaura kostiiminjaa. Beeeet (kaa man shitas patiik) - tas veel ljoooti taalu un nevar paredzeet iespeejamos force majeure. Bet skan jau labi.

padari šo pasākumu par force majeure ;)

un ok, tad organizējamies uz 22-24. Apdeitošu pirmo postu.

Link to comment
Share on other sites

B) (jums shitaads pats ar saulesbrilleem, bet melns smailijs nav?)

Nu, pirdiens pret veeju!

Es biju paarliecinaats, ka Beikons buus 28., ok tad 29. man atkriit. :( Tagad tikai tas 24. der.

Edit.

Nee, atvaino, nepamaniju, ka bija sadrukaatas vel 2 lapas.

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

nu LOL

kamффn, man vienоgais iedomвjamais fun ar dinozaura kostоmiтu ir ietзrpt tevi tajв, jo tu izteici tвdu vзlзрanos :D Citi pat tik daudz neizdarоja.

tвda, vispвr koнetв иiksa. Tev kaut kвdu viltоgo beibi avatarв vajag nevis to skaisto zilonоti :)

davai, paтem savu blociтu un pieraksti tur, ka 22-24 augusts tev ir AIZТEMTI. Skaidrs? :)

Link to comment
Share on other sites

Es biju paarliecinaats, ka Beikons buus 28., ok tad 29. man atkriit. :( Tagad tikai tas 24. der.

Edit.

Nee, atvaino, nepamaniju, ka bija sadrukaatas vel 2 lapas.

Pamēģini tik nebūt. Noķeršu parkā tevi un aiz kājām pie koka piesiešu :D

Link to comment
Share on other sites

šādā teltī. :)

jus neesat gulejusi telti kada es dabuju gulet, nodzerts pasakuma vakars, forsa telts vakara beigas(nesagrauta) no riita ap kadiem 7injiem chomi sadomajusi ka nevaig vairs izguleties, un sak tramdit manu laacha miegu, tad nu visu pulkus n staff izrauj ara samet virsu un es vairs paguleju tik kadas 2as stundas >.< vai nav jauki chali tie sctg puikas ?

littleangel nesatraucies, ja arii ali businja jutisies drosi, neieteiktu aizrauties, varbutas oddish bus noslepis kameru :khehehe:

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Arii 24datums ir iespejams,ka der,bet jaskataas kaa bus ar naudam uz to laiku,un visu parejo!Husi kas Jus ar pliko ripinaties?Ja ir kas brivs dod zinju!Ah jaa un gaidu moshk Sharijs uzpeld :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Bļa, kā es gulēju GIGN tusā '06... pamodos teltī vienā maikā un treniņbiksēs guļot uz zemes un drebinoties pārsalumā. Kāds bija mani tur "nolicis gulēt" :D. Nekas, gan jau atriebšos, aizmiedziet tikai. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...