Jump to content
GIGN Forum

Rallijs


Seen
 Share

Recommended Posts

Tatad interese ka var piedaliities junioru rallijaa... Nesaku ka uzreiz piedalishos vai k-ko tadu vnk ir tada doma.

Tatad kadai mashinai u.t.t varbut varat iedot kadu informacijas avotu kur viss ir izklastiits un ar kadam mashinam...

Bet nu ar tadam pavecakam mashinam.

Vnk tagad tada doma ka vareetu! :) tapec gribu uzzinas kas un kaa vai es ( senci ) vares to atlauties.

Tie kas neko nezin vai ari vnk nodirsh ludzu nerakstit sheit bet nu tadus kas k-ko sajeedz!

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

zinu ka ir visaadi miniraliji un tuurisma ralliji, kuraa no saakuma guust pieredzi utt.. it kaa varot piedaliities ar jebkaadu mashiinu, ja ljoti intresee, tad varu par to paintreseeties un peec tam pastaastiit.. ja tiesiibas ir, tad nebuus nekaadu lielu probleemu? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

var piedaliities jebkuraa ralijaa, tikai vaidziiga vecaaku atljauja + blakus seedoshajam cilveekam jaabuut ?staazham...mashiinai jaabuut peec konkreetaa ralja nolikuma

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Vecaku atlauju jau es dabuutu u.t.t viss butu baigi labi... sencim staž ir kadi 25 gadi vai vairak isti nezinu. Tik vienigais man pasham vajadzetu iest stradat tikai kur nav ne jausmas... ka vienmer viss atduras pret naudu.

Lai uztaisitu +/- labu rallija mashiinu vajadzetu tiri normalu pikji. Isteniba varetu parunat ar brali... Pagalma stav sasitsta honda :D

Link to comment
Share on other sites

kapeec tu uzreiz gribi iistaa ralija? es iesaku saakt ar miniraliju un tuurisma ralliju...var braukt ar parastu ielas mashiinu un dugas arii nav vaidziigas... tikai tur ir peec noteikumiem jaabrauc, bet saakumam pa granti uz 80-90km/h pilniibaa pietiek + vel tev lasa legjendu peec kuras tu brauc.. ja aiziesi duraks uz iisto ralliju un pat nezini ko tev lasa.. taalu netiksi

Link to comment
Share on other sites

Teddy es jau nekur nepiemineju lielo ralliju tur man tak nav ko meklet...

Tieshi ta sakuma ir jagust pieredzi un tad redzes kas talak ja padodas ta tiri normali tos likumus izfrezet tad jau ar laiku var talak iet. Bet nu dugas tapat ir vajadziigas ari mini rallijaa... Pasham dorshak.

Link to comment
Share on other sites

Ir viens dzheks kursh brauc ar EVO VIII amatieru ralijaa un tur nekas nav vajadziigs un jo viena posmaa es vinjam seedeeju blakus sava prieka peec, tanii pashaa posmaa brauca arii chalis kuram bija 14 gadi ar Audi S3 takaa es domaaju, ka tur var braukt bez tiesiibaam un mashiinaam arii dugas nav vajadziigas vai kaut kaads speciaaals ekipeejums! Vajag tikai kjiveri!

Mashiinas tur ir sadaliitas pa klaseem - priekshas piedzinja, pakaljas piedzinja, pilnpiedzinja! Takaa auto arii vari izveeleeties peec sirds patikas! Tikai joks ir taads, ka lielaakoties shaada veida saciikstes norisinaas droshas trasees kaa piemeeram sporta kompleksaa 333! Bij arii posms kad gonka bija uz viena celja posma, bet tur sanaaca diezgan normaals crash un no shadiem posmiem censhas tagad attureeties!

Es pajautashu tam chalim kas vajadziigs un kur visa pieteikshanaas notiek un tad ierakstiishu!

p.s. shovasar es domaaju nebuus jeega uzsaakt daliibu jo ir jau notikushi vairaki posmi, takaa izredzes uz vietu buus nieciigas! Tomeer treninja peec vareesi maukt!

Link to comment
Share on other sites

1. Tu nevari ar mēli pieskarties visiem saviem zobiem.

2. Visi idioti pēc augstāk izlasītā mēgina to izdarīt.

3. Pirmais likums ir meli.

4. Tagad tu smaidi, tapēc ka tu esi - idiots.

5. Drīz tu šito tekstu aizsūtīsi citam idiotam.

6. Uz tavas sejas vēljoprojām ir idiotisks smaids.

Link to comment
Share on other sites

tadus siikus pipeliishus, kuri domaa, ka ir baigie rallisti uz katras grantenes var sastapt, kas traucee braukt.

vaakot juus tikai maakat.

:plzdie:

Tu esi tiesham idiots vai kaa?

Rallijs ir sporta veids un es jau neieshu tev traucet uz celja losi... tapec ir trases pa kuram braukt un treneties. Shaubos vai tu vispar vari lidz pedaljiem aizsniegt!

LAVRx pagaidam es velos visu uzzinat kas un kaa...

Link to comment
Share on other sites

Tu doma man reali pish ka tev ir/nav tiesiibas? Vari ar tam suda tiesibam skriet talak un ludzu neposto neko mana topica jo tev neko nejautaju!

Kartejais zimulis kas tikko nolicis tiesibas nopircis melnu bmw ar lauku šķūningu un baigi drifto pa kadu no riigas apljiem. Good luck.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...