Jump to content
GIGN Forum

Banned!


nX.`
 Share

Recommended Posts

kr4 noskatījos un tur ne aima ne wh nebija. garlaicīgs demo

ja kāds nepierādīs pretējo, tad banu rīt noņemšu

nahuj (es atvainojos) tu neņēmi to banu nost? tur VISPĀR NEKĀ NEBIJA.

blood, šādos brīžos man te gribas dažiem ban tiesības noņemt. NU KUR TUR IR KAUT VIENS MOMENTS KAS KAUT NEDAUDZ uzvedināja uz domām par wh?

moš tas pēdējais prostrels? Jūs cs pirmo dienu spēlējat? Nezinat, ka tur var prostrelīt? Vai cs pirmo stundu spēlējat un nezinat, ka ja aiz sienas DZIRD SKAŅU (ko dzirdēju pat es ar tumbiņām), tad pastāv iespēja, ka tur cauršaujot var čali nošaut.

džeks izskatījās ka spēlētu cs pēc kāda 2 gadu pārtraukuma - viņš zināja kur un kā flashi jāmet, kā jāizvēlas pozīcija un spēlēja normāli. No wh tur NE SMAKAS nebija. Nebija pat 1% iespēja ka viņam ir wh. Pat ne 0.0001% - kur nu vēl kaut kāds aimbots - bot1k galīgi galvu saspiedis.

ATKĀRTOJU VĒLREIZ - ja jūs gribat banot šitādus, tad

1) vai nu piesakaties pie manis un es atbrīvošu jūs no ban tiesībām, lai galva lieki nesāp

2) banojiet džekus tikai ar SPEEDHAKU, vai ar rezultātu 122:3, kur ir redzams aimbots

psc.

atvainojos nx par tām 8 dienām, joprojām nesaprotu kāpēc whitesnake to banu vienkārši nenoņēma...

apbrīnojami...

p.s.

lai šādi gadījumi neatkārtotos un man nebūtu jātērē laiks uz acīmredzamām situācijām pilnvaroju whitesnake ņemt banus nost pēc saviem ieskatiem. Man bail iedomāties kāds būtu šis serveris, ja te admini būtu tikai zloy, sye un bot1k... man nav nekas pret jums, bet nu šis gadījums ir vienkārši smieklīgs.

p.p.s.

palasīju te komentārus par demku - tajā smokē viņš tur neko īsti neredzēja un kas attiecas uz "igral do 18 minuti kak bot" - tad draugi mīļie - paņemiet acis pirkstos, viņš līdz 18 minūtei spēlēja TIEŠI TĀPAT kā pēc tam. Jūs laikam tikai uz rezultātu skataties...

p.p.p.s

es NEGRIBU vairs šādus banus!

p.p.p.p.s.

bans noņemts.

Link to comment
Share on other sites

blood, šādos brīžos man te gribas dažiem ban tiesības noņemt. NU KUR TUR IR KAUT VIENS MOMENTS KAS KAUT NEDAUDZ uzvedināja uz domām par wh?

moš tas pēdējais prostrels? Jūs cs pirmo dienu spēlējat? Nezinat, ka tur var prostrelīt? Vai cs pirmo stundu spēlējat un nezinat, ka ja aiz sienas DZIRD SKAŅU (ko dzirdēju pat es ar tumbiņām), tad pastāv iespēja, ka tur cauršaujot var čali nošaut.

džeks izskatījās ka spēlētu cs pēc kāda 2 gadu pārtraukuma - viņš zināja kur un kā flashi jāmet, kā jāizvēlas pozīcija un spēlēja normāli. No wh tur NE SMAKAS nebija. Nebija pat 1% iespēja ka viņam ir wh. Pat ne 0.0001% - kur nu vēl kaut kāds aimbots - bot1k galīgi galvu saspiedis.

ATKĀRTOJU VĒLREIZ - ja jūs gribat banot šitādus, tad

1) vai nu piesakaties pie manis un es atbrīvošu jūs no ban tiesībām, lai galva lieki nesāp

2) banojiet džekus tikai ar SPEEDHAKU, vai ar rezultātu 122:3, kur ir redzams aimbots

psc.

atvainojos nx par tām 8 dienām, joprojām nesaprotu kāpēc whitesnake to banu vienkārši nenoņēma...

apbrīnojami...

p.s.

lai šādi gadījumi neatkārtotos un man nebūtu jātērē laiks uz acīmredzamām situācijām pilnvaroju whitesnake ņemt banus nost pēc saviem ieskatiem. Man bail iedomāties kāds būtu šis serveris, ja te admini būtu tikai zloy, sye un bot1k... man nav nekas pret jums, bet nu šis gadījums ir vienkārši smieklīgs.

p.p.s.

palasīju te komentārus par demku - tajā smokē viņš tur neko īsti neredzēja un kas attiecas uz "igral do 18 minuti kak bot" - tad draugi mīļie - paņemiet acis pirkstos, viņš līdz 18 minūtei spēlēja TIEŠI TĀPAT kā pēc tam. Jūs laikam tikai uz rezultātu skataties...

p.p.p.s

es NEGRIBU vairs šādus banus!

p.p.p.p.s.

bans noņemts.

Liigo, Liigo... Без паники macho :) После долгого перерыва, я тут побанил не мало людей. В мой адресс по банам обратились только 2 человека - Sas^Man и (mega)nX. Со Sas^Man'om разобрались и играет он спокойно, посмотрим как (mega)nX теперь будет играть :tease::D

"Не ошибается тот, кто ничего не делает"©

"...viņš līdz 18 minūtei spēlēja TIEŠI TĀPAT kā pēc tam..." x)

Link to comment
Share on other sites

blood, šādos brīžos man te gribas dažiem ban tiesības noņemt. NU KUR TUR IR KAUT VIENS MOMENTS KAS KAUT NEDAUDZ uzvedināja uz domām par wh?

moš tas pēdējais prostrels? Jūs cs pirmo dienu spēlējat? Nezinat, ka tur var prostrelīt? Vai cs pirmo stundu spēlējat un nezinat, ka ja aiz sienas DZIRD SKAŅU (ko dzirdēju pat es ar tumbiņām), tad pastāv iespēja, ka tur cauršaujot var čali nošaut.

džeks izskatījās ka spēlētu cs pēc kāda 2 gadu pārtraukuma - viņš zināja kur un kā flashi jāmet, kā jāizvēlas pozīcija un spēlēja normāli. No wh tur NE SMAKAS nebija. Nebija pat 1% iespēja ka viņam ir wh. Pat ne 0.0001% - kur nu vēl kaut kāds aimbots - bot1k galīgi galvu saspiedis.

ATKĀRTOJU VĒLREIZ - ja jūs gribat banot šitādus, tad

1) vai nu piesakaties pie manis un es atbrīvošu jūs no ban tiesībām, lai galva lieki nesāp

2) banojiet džekus tikai ar SPEEDHAKU, vai ar rezultātu 122:3, kur ir redzams aimbots

psc.

atvainojos nx par tām 8 dienām, joprojām nesaprotu kāpēc whitesnake to banu vienkārši nenoņēma...

apbrīnojami...

p.s.

lai šādi gadījumi neatkārtotos un man nebūtu jātērē laiks uz acīmredzamām situācijām pilnvaroju whitesnake ņemt banus nost pēc saviem ieskatiem. Man bail iedomāties kāds būtu šis serveris, ja te admini būtu tikai zloy, sye un bot1k... man nav nekas pret jums, bet nu šis gadījums ir vienkārši smieklīgs.

p.p.s.

palasīju te komentārus par demku - tajā smokē viņš tur neko īsti neredzēja un kas attiecas uz "igral do 18 minuti kak bot" - tad draugi mīļie - paņemiet acis pirkstos, viņš līdz 18 minūtei spēlēja TIEŠI TĀPAT kā pēc tam. Jūs laikam tikai uz rezultātu skataties...

p.p.p.s

es NEGRIBU vairs šādus banus!

p.p.p.p.s.

bans noņemts.

macho, ja viskazal svoju to4ku zrenija, kazdij imeet pravo viskazatsa izhodja iz situacii. V etoj demke mne pokazalosj 4to bilo wh imenno posle togo kak nX zashel 2 raz pod konec mapi. Izveni ja opredeljau 4itera iz svoego glubokogo opita v etoj igre, i nikakih 4itov dlja obnaruzenija 4iterov ja ne ska4ival i nikogda ne budu etogo delatj. A 4to kasaetsa nX, to protev tebja ja ni4ego ne imeju, ja prosto viskazal svoju to4ku zrenija. Sorry 4to tebja tak dolgo marinovali.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu viss, ok - tikai saprotiet arī manu skatu punktu pareizi - es tur neredzu čītus ne drusciņas un nesaprotu par ko vispār ir bans. Un šī nav pirmā reize.

Un respect zloy, ka skaties demkas bez čītiem, taču čīti bieži vien noder (teiksim šinī demkā, varēja redzēt cik daudz čalis neizdarīja, jo viņam nebija čītu (nu tb - es ar čītiem redzu džeku aiz sienas - bet viņš ne - tāpēc nekādīgi uz to nereaģē).

whitesnake - par zilo adminu aizmirsti :) Bet, ja esi pārliecināts par nobanotā nevainīgumu - tad ņem banu nost. Ja kādam kaut kas nepatīk, linko manu iepriekšējo postu un miers.

un bot1k - "...viņš līdz 18 minūtei spēlēja TIEŠI TĀPAT kā pēc tam..." - tev šis teksts likās smieklīgs, bet jebkurš pietiekoši skillots cs spēlētājs tev pateiks tieši to pašu. Man drīzāk būtu jāsmejas par to, kur tu tur aimbotu redzēji.

Link to comment
Share on other sites

Да куда мне до скиллованых игроков... :lol: Если почитать посты, то там написано об моменте на подьеме... Но так как бан снят - дискутировать больше не о чем !

Может и 75 раз на GIGNе такие приколы, но и не последний... Всех под 1 гребенку не мети :buslabi:

Link to comment
Share on other sites

normalnoje viskazivanije na scjot togo chto prosmotr demo idjot bez WH :thumbsup: s etoj drjanju vobshe svjazivatsja nehochetsja... no poroj bez nejo ne razobratsja :) tak chto respekt tem kto ispolzujet wh tolka po naznacheiju.... dumaju topik mozhno lockatj.... :beeeee::locked1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...