Jump to content
GIGN Forum

Nelly...


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Es jau, protams, saprotu ka Nelly^ ir pacans, kas jau no dzimšanas spēlē cs cip pro... XD Bet man rodas jautājums, vai tādiem ir vieta gign sabiedrībā, it īpaši adminu listē??? IP diemžēl nepaspēju paķert, jo reāli screenus kopējot, izmantoju print screen nevis snapshot....

P.S. Topiku neliku pie sūdzībām, jo tas nenotika @ gign....

EDIT. Čalis vēl man dziļi skaidroja kāds es esmu tīnis, taču šis izlēciens ar mātes aiskaršanu bija VIENKĀRŠI DEBĪLS... Un vēl viņam ir kompleksi.... =|

post-10139-1213658974_thumb.jpg

post-10139-1213659031_thumb.jpg

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Spēlēju awp_map... Un tur bija 2 čaļi Smooker un Snooker (vai kaut kā tā) Man izlikās, ka vienam no viņiem ir norecoil, jo jocīgi šava (tēmeklis pie šāviena noraustījās)... Tad to pateicu čatā... Mani par to sāka nodirst un vēl kādas 5 reizes nosauca par tīni.... Es pretī pateicu tikai to, ka Tu pats (Nelly) esi tīnis un Tev laiks iet gulēt... Tad sekoja vēl pāris apvainojumi, kad sāku viņu nošaut... Tad aim_mapē es viņu nošāvu vēl pāris reizes, šis nomainija niku uz Nelly^ un pateica, ka gignā nobanos... Kamēr rakstiju, ka gignā nespēlēju, šis nomanīja niku uz screenā redzamo...

P.S. Pa vidam es vēl viņam piedraudēju ar banu kso... :D Tas bija tizli no manas puses, bet ja jau prasa, ko darīju, tad jāsaka viss =]

EDIT. Paskatijos HLTV... Sākumā Nelly^ spēlēja ar niku LAW, gign statos ir spēlētājs LAW_breaKer, kura steamid sakrīt ar ar Nelly^ steamid... Tā nav sakritība, ja?

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...