Jump to content
GIGN Forum

Neprasu Daudz , Tikai Nonjemt Banu


_swallow.dll
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Sn00p

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: _swallow.dll

BAN] Iemesls banam: ataa

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 4 minutem 13 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

ganjau jau bijaat maniijushi sn00p bij kko tur jau raxtiijis par mani un vispaar par vinja izbanoshanas principiem !

lai jau vinjsh tur mineeja kkaadu kemera , bet kaa vinjsh var zinaat manu K:D ratio ja mani nobanoja neizejot no cs ? :/ un ja njem veeraa, ka es neesu pirmaa persoona ko var ieraudziit apmekleejot dm status!

demo:

weekly-csdm.gign.lv-0806051953-de_nuke.zip 7.65 MB 2008.06.05 19:53

par minuuteem neesu dorsh , bet kkur 10 - 15 minuutee lidoju !

cs jau te speeleeju labu laiku , un es neesu vainiigs ja sn00p tur nav biezhs viesis un bano pie pirmajaam aizdomaam !

uj , noshaavu paarus respawnjikus un botus kas nevar traapiit , es nezinu mosh sn00p ir kkaads gjeenijs , bet paarsvaraa visi peec respawna meegjina aptvert kur vinji atrodas un papeetiit apkaartni nevis uzreiz griezties un shaut , un kur nu ja veel ir taadi , kas meegjina atjauninaat savu ierocha klaastu saakot ar pistoli ! + es skatiijos pac to deemo , nu deemo jau viss izskataas mazliet nereaalaak , un ja jau juus nonaakat pie secinaajuma , ka chiiters , tad es jums ieteiktu pastiities augstaak mineetajaa deemo no sn00pa skata !

un veel interesanti ir tas , ka csdm`aa admini ir pietiekami daudz kas speelee ikdienaa , un nezkapeec vinji mani +- gada laikaa nebij nobanojushi :/

paldies !

teksts kaa pedinja , bet nu nekas labaaks man praataa ka dazhi tuukstoshu lamu vaardi par sn00p man nav :/

Link to comment
Share on other sites

nu piedod visu abizhotais , dziives sagrautais super speelmani. ir daudz citu serveru, kuraa neesmu es un kura tevi nebanos par tavu speeli.

bet nu shoreiz...

man princips vienkarsh. speeleeju csdm, un ja redzu ka kaads bots (ok nemaakuliigs speeleetaajs) kautko stav un sak groziities un krit chalji HeadShotos, kljustu aizdomigs, tad es ieeju HLTV un paspektatoreeju paris minutes lai secinatu. un tieshi kad es spectatoreju tu tur uztaisi jauku hs chupinju un es tev ieljepiju BAN. easy as that. un pats pec paris sekundem izgaju araa, jo bija jaiet speeleet 1/2 MovieM online turniiraa. tapec neskatiijos taalak no tavaam aciim

neba tu mani noshavi, un es nu biju apvainojies par to vai ka savadak.

nu pastieties demo kam nav slinkums, ja nu tiesham nav njemiet nost. (un nav jau jabuut 10min garam cheatoshanas momentam lai liktos ka chiito. citi iesledz sashauj fragus un izsledz. un tad atkal iesledz un izsledz)

p.s.

paldies par miljo vestuli:

nu kaa patika nobanot neparko ?

kaads mums tur bij iemesls ?

ataa ! :D

daunis

jauks tev parakstinsh tavai vestulei. :lolza:

p.p.s. nobanoju shodien arii shos te, gaidu suudziibas (re bana iemesls arii vienam ataa :D )

nobanoja | nobanotais |iemesls | terminjsh

Sn00p |***W.A.L***-Razvan |cheati loham | nekad

Sn00p | b-boy | ataa | nekad

peace

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

Sn00p |***W.A.L***-Razvan |cheati loham | nekad

pasties pac kaadus teicienus izmanto aizskaartaa dveesele :D

speeleeju csdm, un ja redzu ka kaads bots (ok nemaakuliigs speeleetaajs) kautko stav un sak groziities un krit chalji HeadShotos, kljustu aizdomigs, tad es ieeju HLTV un paspektatoreeju paris minutes lai secinatu. un tieshi kad es spectatoreju tu tur uztaisi jauku hs chupinju un es tev ieljepiju BAN.

nu te ir tava kljuuda , ka tu par maz speelee csdm ! miicishanaas uz vietas ? es atshkjiriibaa zinu respawna vietas , un tad es uzturos vienaa nenoteiktaa mapes gabalaa kur ir pietiekami liela opponentu pluusma ! un nevajag jau raudaat ar to ka ja nespeelee csdm`aa tu uz shtuku meegjini noshaut katru kustoni , kameer es csdmaa ar vieglu roku lieku tikai galvaa , neraizeejoties ne par ko , jo es zinu ka ir tuuliiteejs respawns , nevis jaagaida kameer team win`s vai veel kkas cits !

izskataas ka tu negribi atdziit savu kljuudu par citu speeleetaaju , ne tu mani esi redzeejis kaa es speeleeju pirms dienas , ne pirms meenesha ! nesaku ka esu varonis , bet kad aiziet speele , tad varu chupinjas nolikt ! HEDAA

Link to comment
Share on other sites

pasties pac kaadus teicienus izmanto aizskaartaa dveesele :D

nu te ir tava kljuuda , ka tu par maz speelee csdm ! miicishanaas uz vietas ? es atshkjiriibaa zinu respawna vietas , un tad es uzturos vienaa nenoteiktaa mapes gabalaa kur ir pietiekami liela opponentu pluusma ! un nevajag jau raudaat ar to ka ja nespeelee csdm`aa tu uz shtuku meegjini noshaut katru kustoni , kameer es csdmaa ar vieglu roku lieku tikai galvaa , neraizeejoties ne par ko , jo es zinu ka ir tuuliiteejs respawns , nevis jaagaida kameer team win`s vai veel kkas cits !

izskataas ka tu negribi atdziit savu kljuudu par citu speeleetaaju , ne tu mani esi redzeejis kaa es speeleeju pirms dienas , ne pirms meenesha ! nesaku ka esu varonis , bet kad aiziet speele , tad varu chupinjas nolikt ! HEDAA

kaada starpiipa kadus teicienus es leitoju banojot aaraa chali, kurhs ar nazi apskrien de_aztec 3 reizes 5 sekundees ?

es speeleeju biezhi csdm!! taka tev bans uz gign ej speeleet cs.csdm.ru !! pameegini tur uztaisiit savus headshotus kad tev speele aiziet.

kas man ir jaatziist? ka iegaju spectatoros un pastijos tavu kilingspree , kas mani pamudinaja tevi izbanot, jo likas neticami, ka boti var arii taa...

atslabsti swallow, un speelee citur , serveru daudz (ja protams tev tur arii nav bani salikti :D )

admini pastieties momentu pirms vinsh tika izbanots. ja nav njemiet nost ban , man kautkaa vienalga jau uz shito chali

tava iesauka ir norij, nu tad norij. un necepies

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

<_<

Es pats skatiijos to banu, nevareju nonjemt :D

bana iemesls bija AIM (nevis wh vai speed vai velkas) un taja momenta kad skatijos izstijas pec aim un nekrata, izbanoshanas msg: ataa, izbanoja: Sn00p vakar ap: 19-50, uz: Nenoteiktu laiku. johnatan pasties veel reiz.

Link to comment
Share on other sites

Banoju jo banoju, bez iemesla ar iemeslu ne tev spriest, bet citiem adminiem!! ESI BRIIVS! :sparta:

UN Muuk vari nerakstiit vairs !!!!

vakar uzliku 3 banus, tad admini skatiisies vai ar iemeslu vai bez !!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...