Jump to content
GIGN Forum

Noņemiet Man Luudzu Banu!


Muuks Bobs
 Share

Recommended Posts

P.S

par statiem.. regulari vinju iztiiru, ja ieraugu kadu uuber kruto. proti - K:D 64, jo 40. min laika ir 150 fragi... kautka neredzeju ka vinsh butu spelejis fy kartes ( ja tur tas ir reali) , bet dd2 un nuki.. es neesmu redzejis dzive ka kads to spetu.

tadi tiek dzesti. ta ka ir sachakaret kaj un lidz ar to ir dafiga briiva laika, es planoju visus e=pedeja laika banotos par chiitiem izdzest no statiem, tikai nevaru sanjemties

Link to comment
Share on other sites

ne tas bija pubaa..

csdm, es skatos , pec hvz.. skatos vai ir tas reali, vai nav, ar kadiem ierochiem utt

par tiem csdm atsevieshkjajiem dzesejim nevaru patiekt, jo varbut ka kads vel tads ir kas tiira aaraa

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Man s4iet ,ka CS/CSDM Statiem vajag ats4irigus cilvekus kas dzesh ara jo tas kas ruka CS nezin kas noteik CSDM. Manas domas

piekriitu klimponim ! acereeshos par savu ban :D kad Sn00p nebij biezhs viesis un uzlika man ban , tai laikaa kad ir daudz citu adminu kas man neliek , jo zin , ka tiira speele ! tas ja vinjsh no spec view traapija , kad ir riktiigi labs gabals ir vinja probleema , bet ja manaa vietaa buutu piem , kkaads kanibaals un vai Elita tad vinjam liktos ka viss ir ok .

ar to es gribeeju teikt , ka nevar spriest par pleyeru , ja tu vinju neesi kaartiigi noveerojis ,! es saprotu ka ir taadi kas uz naglaa chiito , nu tas ir atkal cits staasts

Link to comment
Share on other sites

Ja es būtu bots tad man nebūtu uz jūsu servera bans bez iemesla..vai ne tā?..

Es jūs vnk šķaidu ārā hedšutos ar gaļeni kā salātus padomājiet par to gudrinieki un tad izdomājiet vai vispār jums ir tiesības tādu playeri kā mani saukt par botu =P

Edited by Muuks Bobs
Link to comment
Share on other sites

un tādiem lamkām, kas nemāk kustēties, kad uz tiem šauj - galvā jau nau diži grūti iešaut principā stāvošam ne? klimpa.. es jau nesaku ka tu esi bots jo tu tāds nēsi - bet paskaties apkārt - man csā ir tāpat kā tew - hedšuti..

:axe:

Link to comment
Share on other sites

Tu TGD maldies !!! Paskatiesa ar kuriem WEAPON es speleju gadijam nav AWP un AK47.

11k Killi ar AWP TCp ari ir tik maz % uz HS + Ja vairak Killl.sum tad ari kopuma ta ari sanak. Ja netici tad paskaties serveri TOP15 man veinmer ir HS viss vairak - AK NEE TEV TAK BANS 4EVER ^^^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...