Jump to content
GIGN Forum

Kau Kads Sviests


BossX
 Share

Recommended Posts

Shis otrs bans tev chali taadeelj, ka tu ieprieksh chiitoji un she ku reku esi atpakalj un speelee cs un veel raksti suudziibas! :lolza: ! Buutu speeleejis ar citu niku neviens evi nepamaniitu, protams ja tu atkal nekjertos pie chiitiem!

ka tev saku nebija man citi un tu pats to zini tikai nevelies piekapties un atzit savas kludas

prasu lai kads neitrals atver demku un paskatas http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-05-08..._italy_gign.zip

lai tu vienreiz nomierinatos

Un niku liku atpakal jo apnika slepties no tevis jo man nav ko slept

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

prasu lai kads neitrals atver demku un paskatas http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-05-08..._italy_gign.zip

lai tu vienreiz nomierinatos

Un niku liku atpakal jo apnika slepties no tevis jo man nav ko slept

Es patieshaam banu nonjemtu ja es buutu kljuudiijies, bet taakaa vis demkaa liecina par preteejo man nav jaatziist savas kljuudas! Tomeer ja kaads (nevis tu) pieraadiis man, ka tev nebij chiitu (par ko es ljoti sahubos) tad es protams banu nonjemshu, bet pagaidaam nekaa!

bossx es domaajau worm, kursh pateica, ka tev ir chiiti ir ljoti neitraals! Kaa arii pareejie kuri noskatiijaas to italy demku!

Paklau varbuut tu nemaz nezini kas ir chiiti? Tapeec arii doma, ka tu speeleji normaali! Tipa kad de_italy mapee speeleeji tu redzeeji citus speeleetaajus caur sienaam?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

bossx es domaajau worm, kursh pateica, ka tev ir chiiti ir ljoti neitraals! Kaa arii pareejie kuri noskatiijaas to italy demku!

Paklau varbuut tu nemaz nezini kas ir chiiti? Tapeec arii doma, ka tu speeleji normaali! Tipa kad de_italy mapee speeleeji tu redzeeji citus speeleetaajus caur sienaam?? :blink:

ka tev saku 4iti nav un tiesi so demku nevaru pats atvert lai varetu ko komentet, bet ma4u atceros

Link to comment
Share on other sites

epix taa ir demka plkst 2008.05.08 20:56 italy gign... taa ir iistaa! skaties un priecaajies!

un dlje asoba adarojnih - bossx ej www.pussy.gign.lv, panjem cs demo faili, tad atrodi datumu 2008.05.08. tur atveersies liste ar demo failiem panjem de_italy_gign kura ir pulksten 20:56 un tad saglabaa, peec tam atraro un skaties! Viss iet nekaadu probleemu!

Link to comment
Share on other sites

tu nesaprati, es tev prasu, kur no de_italy_gign mapēm tā ir tajā dienā? cikos tevi nobanoja?

EDIT : labais, kopā uzrakstijām.

EDIT : LAVRx es nezinu gan, tajā demo nekādus čītus neredzēju, ok vienu brīdi paskatijās caur sienu uz savējo un tas arī viss vai arī iedevi nepareizo demku.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

EDIT : labais, kopā uzrakstijām.

weekly-cs.gign.lv-0805082056-de_italy_gign.zip tas ir vins

un man paradas

>Protocol Version 47, Spawn count 33 (HLTV)

Added 887 resources.

Received baseline with 92 entities.

Protocol Version 47, Spawn count 33 (HLTV)

Couldn't find map maps/de_italy_gign.bsp, server will download the map

Warning! File maps/de_italy_gign.txt missing during demo playback.

Warning! File sound/ambience/tnt.wav missing during demo playback.

Warning! File maps/de_italy_gign.bsp missing during demo

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Error: could not load file maps/de_italy_gign.bsp

Model maps/de_italy_gign.bsp not found and not available from server

Cannot continue without model maps/de_italy_gign.bsp, disconnecting.

Demo file completely loaded.

Demo file completely loaded.

Disconnected.

Demo playback stopped.

Automatic connection

Link to comment
Share on other sites

Dārgais BossX!

Tev pirmais bans tika uzlikts, jo tu acīmredzami čītoji un admini izlēma banu nost neņemt. Bet tu kādā mistiskā veidā tomēr tiki, bet mūs uzliktais bans ir uz mūžiem, tāpēc tev to liks nepārtraukti, kad parādīsies serverī, jo tu esi čītojis GIGN serverī.

p.s. pis nahuj no foruma

Link to comment
Share on other sites

Es tomeer saku, ka tur bij 4iiti arii worm un veel dazhi admini peec noskatiishanaas saka, ka ir 4iiti! Tur bij divi momenti peec kuriem diezgan neshaubiigi vareeja pateikt, ka wh! Iisti neatceros taas minuutes... es jau ieprieksheejaa vinja suudziibaa uzrakstiiju tos momentus, pasties peec tiem!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

nobanotie apvienojieties :) , varbut uzraksti sudzibu arii vinju vietaa.

Nobnoja....|...nobanotais...|...iemesls...|...terminjsh

Sn00p | ***W.A.L***-Razvan | cheati loham | nekad

Sn00p | b-boy | ataa | nekad

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

EDIT : LAVRx es nezinu gan, tajā demo nekādus čītus neredzēju, ok vienu brīdi paskatijās caur sienu uz savējo un tas arī viss vai arī iedevi nepareizo demku.

Luk ari konkrets spriedums beidzot cilveks ar vesu pratu un bez emocijam pareizi visu secinajis :thumbsup:

LAVRx: Es patieshaam banu nonjemtu ja es buutu kljuudiijies, bet taakaa vis demkaa liecina par preteejo man nav jaatziist savas kljuudas! Tomeer ja kaads (nevis tu) pieraadiis man, ka tev nebij chiitu (par ko es ljoti sahubos) tad es protams banu nonjemshu, bet pagaidaam nekaa!

Manuprat tie ir tavi vardi bet tu joprojam esi iespitejies :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

ok vienu brīdi paskatijās caur sienu uz savējo un tas arī viss vai arī iedevi nepareizo demku.

:D :D :D nu jaa vienu briidi caur sienu pastiijos, bet tas jau nekas :lolza:

izstas pec ieberziena :pizdiblee:

shii suudziiba vispaar ir par barona 10 min bana ... kuras es iedevu

Link to comment
Share on other sites

06:40 nošauj divus pat nezinot, ka tur kāds būs labi vienu varēja paņemt, bet kādā veidā tu uzreiz zini, ka tur pa kreisi lodziņā arī kāds uzradīsies??? Un kādēļ kad tūr no centra nāca tu uzreiz ieej atpakaļ mājā un skaties tā izteikti caur grīdu, tur pat ar aci var pateikt, ka uz pretinieku skatījies.

08:23 tur no a spota pa leju staigā un pamana ka viens TS ieskrien tunelī tanī cauruma, neko itkā ar botgunu cits būtu licis pricelu un gaidījis kad tas līdīs ārā, bet bossx ar savu mega intuīciju zin, ka tālāk viens ar awp, zin ka puika ar awp izlīdīs pirmais, takā pricelu tur tā lai uzreiz shutu pa to...

bossx paskaidro shos momentus!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Man sāk likties tu runā par citu demku.

Vienalga pa kaadu demo runaa, ja chalis cheeto kartee piem. de_aztec un vinja nomainas uz de_dust2 es vinju naher nobanoshu de_dust2 un tu savu de_dust2 demo vareesi iegrabinaat savai vecmaaminjai! ja cheeto, tad vienalga kuraa karte un cik ilgi un vai ar aim , wh , speed vai norecoil ... BAN uz muuzhu un ataaa !

:sparta:

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

08:23 tur no a spota pa leju staigā un pamana ka viens TS ieskrien tunelī tanī cauruma, neko itkā ar botgunu cits būtu licis pricelu un gaidījis kad tas līdīs ārā, bet bossx ar savu mega intuīciju zin, ka tālāk viens ar awp, zin ka puika ar awp izlīdīs pirmais, takā pricelu tur tā lai uzreiz shutu pa to...

bossx paskaidro shos momentus!

es paskaidrotu bet man to demo never vala cik varu teikt a tadus momentus ko stastiji neatceros

Link to comment
Share on other sites

Augsti godājamais idiot, BossX!

Tu šajā demkā, 2008. gada 8. maijā čītoji kartē de_italy_gign. Par to tev tika uzlikts bans un tas netika ņemts nost. Tu atgriezies GIGN'ā un spēlēji tālāk (bez oficiāla unban, kas maksā 10ls), tāpēc tev tiek likts bans vienmēr, kad uzrodies serverī. Vari neapgalvot, ka tu nečītoji, vienkārši esi tāds bots, ka liec uz to cerības, ka nevari nevienu nošaut, tāpēc nav wallhack. Diemžēl tev ir čīti un tu viņus arī pielietoji... skumji. Un tagad pis nahuj lūdzu. :)

Link to comment
Share on other sites

Tu šajā demkā, 2008. gada 8. maijā čītoji kartē de_italy_gign. Par to tev tika uzlikts bans un tas netika ņemts nost. Tu atgriezies GIGN'ā un spēlēji tālāk (bez oficiāla unban, kas maksā 10ls), tāpēc tev tiek likts bans vienmēr, kad uzrodies serverī. Vari neapgalvot, ka tu nečītoji, vienkārši esi tāds bots, ka liec uz to cerības, ka nevari nevienu nošaut, tāpēc nav wallhack. Diemžēl tev ir čīti un tu viņus arī pielietoji... skumji. Un tagad pis nahuj lūdzu. :)

Tu vismaz demo noskaties un ta lej :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Tu šajā demkā, 2008. gada 8. maijā čītoji kartē de_italy_gign. Par to tev tika uzlikts bans un tas netika ņemts nost. Tu atgriezies GIGN'ā un spēlēji tālāk (bez oficiāla unban, kas maksā 10ls), tāpēc tev tiek likts bans vienmēr, kad uzrodies serverī. Vari neapgalvot, ka tu nečītoji, vienkārši esi tāds bots, ka liec uz to cerības, ka nevari nevienu nošaut, tāpēc nav wallhack. Diemžēl tev ir čīti un tu viņus arī pielietoji... skumji. Un tagad pis nahuj lūdzu. :)

:10cm: :10cm: :10cm: :10cm: :10cm:

:sparta:

TOPICK OFF!!!!

BOSSX kungs !!!

Link to comment
Share on other sites

Tici man, es noskatījos pietiekami, lai saprastu, ka tev ir wallhack. Tas bija apmēram pēc 4-5 fragiem. Lol, pa 20 minūtēm :D Karoče bots tu esi nepārspējams, uzreiz var redzēt, ka nekā tu nesaproti no cs, un vēl jo vairāk no čītošanas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...