Jump to content
GIGN Forum

Nfsu2


Guest Pinky
 Share

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja gribaas izjust kaa ir realitaatee... sadauziit mashiinu utt... paspeeleejiet colin macrae 4 ... tiiri perfekti uztaisiits saliidzinot ar vecajiem gaajumiem

Easy game ! dry.gif

Rallijs ir rallijs , bez mashiinas sadauziishanas tas nebuutu vienkaarshi rallijs...

Link to comment
Share on other sites

Au plz IZSKAIDROJIET Kā un kur var uztaisiit to SCREENSHOTU un kur vinju var atrast ?? Man vislabaakais vaagjis no jums visiem !!! he he !! evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

*bobsleja panjeemiens - tas ir veids kaa izbraukt liikumu, juus vienkaarshi lielaa aatrumaa ar saanu ienesaties pagrieziena aarmalaa, un tad gar to izsliidat visu liikumu (diezgan daargs prieks speelees, kur mashiinu ir iespeejams sadauziit)

*bilijarda panjeemiens - nedaudz savaadaaks veids kaa braukt pagriezienus.. kad juusu priekshaa ir pagrieziens, juus nesamazinat aatrumu, un frontaali ar nedaudz sagrieztu stuuri ietriecaties liikuma aarmalaa.. taadeejaadi juusu mashiina tiek sagriezta vajadziigajaa virzienaa, un juus nezaudeejat aatrumu ( citaas speelees, shaads stilaa, juusu saciikstes beidzas letaali jau pirmajaa/otrajaa liikumaa )

bet vispaar jau realitaates sajuuta laba cool2.gif

Abi ir mani mīļākie paņēmieni wink.gif Bremzes NFSU2 nav vajadzīgas thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

cmr4 ira bik too easy smile.gif

tajau jautraak bija v-rally3.. lol.. seedi un visu laiku sev murmini - "mieriigaak, leenaak, uzmaniigi... "

rbr ( richard burns rally ) ir baigi gruuts , peec taa cik es to speeli esmu ietesteejis...tur liikumus uz 200 nevar iznemt laugh.gif , bet tas jau skaitaas reali

p.s gordon , vienaa no taviem pirmajiem shii topica postiem tu biji uzrakstiijis ka visas mashiinas ir kantaini suudi...taa nemaz nav man liekas , tikai no saakuma ir taadas biski kantainas

Edited by Outsider
Link to comment
Share on other sites

p.s gordon , vienaa no taviem pirmajiem shii topica postiem tu biji uzrakstiijis ka visas mashiinas ir kantaini suudi...taa nemaz nav man liekas , tikai no saakuma ir taadas biski kantainas

Es to spēli tad biju tikai kā sācis spēlēt, tāpēc arī tāds iespaids bija radies. Tagad, kad esmu tālāk ticis, redzu, ka ir arī smukāki vāģi gigi.gif

Link to comment
Share on other sites

shis gan ir diivaini, tapeec ka uz mana 2 ghz / 256 ram / Radeon 7500 portatiivaa iet viss uz 1024 uz max (arii FSAA). protams, naakas iztikt bez motion blur un pixel shading, ko videokarte nevelk, bet vienalga, kaut arii taas ir baigaas vizuaalaas ekstras, saliidzinoshi uz worma uuberdatora raustiities tachu nevajadzeetu...

Link to comment
Share on other sites

es pirms kaada meenesha skatiijos nfsu2 screenshotus, bet kad dabuuju nfsu2 biju diezgan paarsteigts cik atshkjiriigi ir screenshoti un pati speele blink.gif

post-6-1101578279.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...