Jump to content
GIGN Forum

Nfsu2


Guest Pinky
 Share

Recommended Posts

Nu, taaks, apsveicu visus ar to, ka sodien iznaak NFSU2 ! *atkorkeeju sampi un ierauju 1 malku* Tas nekas, ka speele iznaak tiaki sodien, man taa jau bija paaris dienas atpakal devil.gif !

Taatad, mans veerteejums par speeli - grafika ir ok, masiinas arii, ir daudz jaunas tuuninga iespeejas. Interesanti ir tas, ka speeles norise notiek pilseetaa, nevis kaa tas bija vecajaa nfsu.

Vopsim juus te vareetu pakomenteet speeli, kaadi ir taas miinusi vai plusi ! Aa, un beigaas noveerteejiet speeli ar zvaigzniisu skaitu (1 liidz 5) *****

Mans veerteejums ****, nedodu 5o zvaigzni, jo trashu garumu ir paaraak lieli biggrin.gif, bet tas tikai mans viedoklis ! GL !

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mmm, mashiinas mana r patiiik... vismaz kaut kas vairaak nekaa pirmajaa, saundtrack toch suk mad.gif [pirmajaa bij daudz labaaks] veel forshi ka nav vairs dumjais knock out, bet taa vietaa ir street x... drifts arii interesantaaks uztaisiic smile.gif

speeliite jau forsha... laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

knockouts gan man patika... kaa nekaa jau kopsh otraa NFS bij. nokautaa speelei naak klaat baigais dinamiskums un taa ir krietni gruutaaka nekaa parastais circuit. atceraties tachu pashi no NFSU1... tas streetX man salidzinajumaa nepatiik, to vinji ielika tikai lai izkonkureetu dirt racing speeles dry.gif

attieciibaa uz OST, domaaju, ka vajadzeeja apmeeram taadus trekus kaa saakuma multeniitee - speeciigus tehno ar baigajiem biitiem images2.jpg

p.s. gordon, bet NFS tachu nav nekaads auto simulators, tiiras gonkas. nesaprotu kas tev var nepatikt

p.p.s. mashiinas tieshaam forshas happy.gif

Link to comment
Share on other sites

kas tev, gordon? grafika tachu ir pietiekami laba...

lielaakais miinuss manupraat - soundtraks. ir jau arii veel dazhi. mashiinas gan forshas... kad pamaniiju, ka, piemeram, ir Escalade, mmmm happy.gif

Tās ko sākumā ļauj izvēlēties ir neglītenes. Nekādas Audi TT pagaidām neesmu redzējis unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...