Jump to content
GIGN Forum

Menti


Bucher
 Share

Recommended Posts

shorit man bija loligakais rits kadu jebkad atceros, mani un vel 3iem ments shodien pie***aas pirms skolas par to ka pargajam pie sarkanaas gaismas laugh.gif . Mes tadi pargajam pekshni no mashinas celjinieks izlec un svilpdams aizshkjersoja mums celju. Teica ka jamaksa soda nauda 2 Ls upset.gif , ble es ilgi muldeju ar tiem gailjiem, teicu mosh bridinajumu var, a ble neee, tas pauts bija nepielauzhams smile.gif . Ta nu bija labs veids ka atbrivoties no 2 Ls.

Piesargieties kad shkjersojat par sarkano gaismu naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif

Bija gadījums, ko divas meitenes stāstīja... Viņas arī pārgāja ielu pie sarkanās gaismas. Menti uzreiz piekasījās. 18.gif Bet, viņām, man liekas, bija jāmaksā 5Ls... vai arī 2Ls... Nezinu... aizmirsu... zaban.gif

Jāuzmanās jau ir vislaik! Šitas atgadījums notika pirms 2 gadiem. wink.gif

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

Man arii ir bijis taads joks ar polichiem, jo es eju ielai paari, kur vien var tikt paari. Tas nu taa. Man ar tiem mentiem viss beidzas daudz laimigak neka tev Bucher cool2.gif . Vinji man ilgi lechiija cik tas ir slikti evilmad.gif un kaa es apdraudu ne tikai sevi bet arii apkaarteejos. Beigu beigaas man bija jagaida un 3 reizes japariet pie zaljaas gaismas ielu. Nevis taa ka 3 reizes parskrien vienam zaljajam, bet 3 zaljie jagaida un tad mani atlaida. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Man arii ir bijis taads joks ar polichiem, jo es eju ielai paari, kur vien var tikt paari. Tas nu taa. Man ar tiem mentiem viss beidzas daudz laimigak neka tev Bucher cool2.gif . Vinji man ilgi lechiija cik tas ir slikti evilmad.gif un kaa es apdraudu ne tikai sevi bet arii apkaarteejos. Beigu beigaas man bija jagaida un 3 reizes japariet pie zaljaas gaismas ielu. Nevis taa ka 3 reizes parskrien vienam zaljajam, bet 3 zaljie jagaida un tad mani atlaida. biggrin.gif

vinji noteikti par tevi njirdza:DD

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.giflaugh.gif man bija taa ka ar draugiem paari laukumam gaajaam - paari ielai, tramvaja sliedeem, velvienai ielai tad garaam laukumam un velvienai ielai paari laugh.gif 20m taalaak bija paareja bet tas taa, mees gaajaam pa taisno paargaajushi paari nez no kurienes izleca ments un saaka prasiit no kuras skolas esam smiliez.de_2125.gif kko sadirsaam un teicaam ka vairs taa nedariisim XD.gif i palaida
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif

Pirmo reizi dzirdu, ka kaadam par to buuutu uzlikts sods vai sastaadiits protokols.. laugh.gif

Un man taa nekad nav gadijies un domaaju, ka nekad negadiisies.. kaut dienaa vismaz 2-4 reizes paarkaapju sho "noteikumu"

nee, protams, nekad nevajg teikt nekad, bet tas tieshaam ir smiekliigi..

peace.gif

Link to comment
Share on other sites

Tagad vispar baigais sviesc , jo mentiem jaunas speljmantinjas uzradas !!!

Siem tagad fotoradars un pasi stav kados krumos pec parsimt metriem .

Ka par laimi pagaidam vinji tikai macas un teste sitas mantinjas ,bet nu ar laiku ienaks arii siis .

Par iesanu pari ielai neatlauta vieta - man diena iznak vismaz 6 reizes iet pari ielai neatlauta vieta !!! padsmit reizes gar mentiem nogaju , sie neko !!

Link to comment
Share on other sites

P.S. Kāds nezina, tas sods obligāti jāmaksā uz vietas? Jeb tev kaut kādu kvīti izsniedz, piemēram, ja nauda nav līdzi?

man vinsh prasija vai makasas uz vietas vai caur banku, tikai nez ko vinsh ar to banku domaja smiliez.de_2428.gif , ja man nebutu bankas konts vai naudas lidzi tad man nebutu jamaksa? smile.gif mosh ta domats caur banku ka kaukadus tur socialos atvilks vai kauko taa.. isti nez... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

man vinsh prasija vai makasas uz vietas vai caur banku, tikai nez ko vinsh ar to banku domaja smiliez.de_2428.gif , ja man nebutu bankas konts vai naudas lidzi tad man nebutu jamaksa? smile.gif mosh ta domats caur banku ka kaukadus tur socialos atvilks vai kauko taa.. isti nez... dry.gif

tavai zinashanai ja tev nau banka konts, tad tu naudu vari parsakaitit uz citu kontu rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...