Jump to content
GIGN Forum

Ultima Online


gerik13
 Share

Recommended Posts

Ok man ir Ultima Online servers mo6 kads no Gudras paaudzes var pateikt ka lai uzliek Web Registraciju ? lai weba regotos un ar to akontu ieietu spelee ! un mo6 kads var pateikt ka lai saliek monstrus ! un kur var redzet lvl savu :D

Link to comment
Share on other sites

Kad sāki spēlēt ? Vakar ? Un jau serveri taisi, uuu.

Ja esi GM, tad ir tāda komanda kā .add (ar visu punktu)

Tur vari likt, ko gribi.

LVL rādās pie vārda, kad nospied uz character pogas.

Spēlēju pirms diviem gadiem, bet šo to vēl atceros.

Link to comment
Share on other sites

web registraciju, ja maki php :) , sataisit ir vienkaarshi -

vienk. php failam jaaieraksta sphereaccu.scp noteikta seciba logins []iekavas pirmais, tad pw vai plevels no tiem laukumiem, kuros kads weba to ir ierakstiijis.. nezinu, ka savadak paskaidrot, bet, ja saprati manu ideju, tad tas stradatu.

Monstrus vislabak saspawnot ir ar AXIS, tikai no saakuma vini ir, ar visu vinu lvl systeemu, jaauzskripto :D

p.s aa jaa un par to registraciju, tev bus jauztaisa un jaaieliek pasaulee kads items, kaa taimeris, kursh atskaitos laiku un pec ta laika uztaisis account update (10 min. taimeris daretu, par biezu ari nevar likt account update.. lagi..)

Edited by DeimoN
Link to comment
Share on other sites

Neiet runa pa novecoshanu iet runa par paliidzeshanu un man vienalga patiik un ir veljoprojam daudzi kas spelee kstatji kura gadsimta tu esi ka spele vel cs 1.6 ? Vinsh jau sen novecojis ! lol <--tas bij salidzinajums

Link to comment
Share on other sites

lol, es cs nespeeleeju... btw tavis visi uzdotie jautaajumi ir atrodami googlee, piespawnota spheru var novilkt.. web regjistraacija naak liidzi.. cik atceros, tad 0.55rc3 sphere versija ir visstabilaakaa...

Link to comment
Share on other sites

Nu ja nerubii php, tad ar web registraciju nav tik viegli un taapat jaatrisina probleema ar account update..

Un, gerik13, cik tas butu ekskluzivi tikt tava shaardaa par GMu ^^ Vispar kada tev pieredze ar skriptoshanu ? :P

Link to comment
Share on other sites

nu esmu taisijis PHP Webus (Bet aatri apnika taka pabeigtu projektu nav) (html parzinu) esmu taisijis MU Serverus licis wmotkas jaunas u.t.t mu majaslapas pats vareju skriptus taisit arii cs pluginus esmu taisiijis un cs serverus / css ! nu diezgan daudz rubiju nu bet ar ultimu pirmo reiz nemos

Kstatji Gljuks man serveri nerada pa cik sit lvl un XP ka uzlikt lai rada O_O

Edited by gerik13
Link to comment
Share on other sites

nevar regoties tai foruma un irc neizmantoju XD

Nja izmeghiniaju versijas kuriem sphare.ini faila bija arii lvl siistemas konfigi nekur neuzradas nekadi lvl un nerada pa cik tu sit kas pa shitu u ka instalet tos shardus un skriptus :)) !>?

Edited by gerik13
Link to comment
Share on other sites

Ja esi GM, tad ir tāda komanda kā .add (ar visu punktu)

Tur vari likt, ko gribi.

LVL rādās pie vārda, kad nospied uz character pogas.

Spēlēju pirms diviem gadiem, bet šo to vēl atceros.

Ne Shodien !

Link to comment
Share on other sites

Kstatji Gljuks man serveri nerada pa cik sit lvl un XP ka uzlikt lai rada O_O

nu parastajaa uo nav ne lvl, ne xp, lai vinus dabutu tev jaliek atsevishkji skripti.

domaju, ka 6o projektu tu arii 100% nepabeigsi un ja arii pabeigsi taapat neviens vinjaa nespeelees, jo normali cilveki sen jau spele uo:kr

Edited by Don Bass
Link to comment
Share on other sites

:)) !>?

Sphere integreeto lvl systemu jau nevar tik viegli izmantot, kaa vienk. viena failaa 0 nomaini uz 1 un viss tagad ies, kaa tev gribas (par to damage systemu vispar nav ko runat). Un nahalavu izveeleeties sphere servera versiju nav labi, jo vinas viena no otras diezgan atskiras.. ja tomer gribi savu uuber serveri izveelies kkaadu v0.55* sphere serveri un google noka4a skriptus ^^ varesi kadas max 3 dienas papriecaties par savu serveri (..skarbaa realitaate =/) un tad gan jau sapratiisi, ka tev no uo servera nav jeegas.

Varetu palikt pie ta, ka tu savus UO projektus nesac - netere sev laiku..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...