Jump to content
GIGN Forum

Music Editing Program


Falck
 Share

Recommended Posts

mekleeju kaadu vienkaarshi un diezgan aatri apguustamu programmu .mp3 failu editeeshanai

doma taada,ka vajag paaris dziesmas sagraiziit pa daljaam un savienot savaadaak...

plz help:)

iesakiet kaut ko...nuuu ->drausmiigi vajag:)

pasham nekaada pieredze ar to vel nav bijusi tapeec pienjemshu jebkuru padomu:)

Link to comment
Share on other sites

o patieshaam man uz kompja atradaas taa programma:)

diezgan viegla..~5m visu apskatijos un sapratu...

paldies dzeki

vienigi mo6k palidzat...kaa lai uztaisa lai starp 2 dziesmaam nebuutu vienkrshi ka parlec[viena beidzas otra sakas uzreiz]-bet kautkaadi efekti... nez es tur papeetiju neko jedzigu neatradu wel:) laikam nemaaku vienkarshi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Efekti? dry.gif Hmm... kādi? Nu es vienu brīdi montēju šādus tādus bītiņus ar eJay, man liekas, ka man bija Extreem eJay. unsure.gif Nu... Ieraksīju savus "sound" un kaut kā nevarēju pielikt klāt tos, ka bija doti eJay.

Nu, Nero, tu jau arī vienkārši vari atrast to efektu, kādu gribi... Un iekopēt, sagriezt... kā viņu tur tev vajag un ielikt starp dziesmām... Not hard... Paskaties, gan viss aizies. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Turpinājums manam postam - Nu atrodi kādu dziesmu kurā ir tas efekts vai fiška kādu gribi. Izgriez to efektu vai nokopē no tās dziesmas. Tad iekopē starp tām dziesmām kur tev vajag. Vari ielikt vienkārši tukšumu. (Tas ir ar Nero)

Cool Edit Pro huh.gif

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...