Jump to content
GIGN Forum

Linux


Recommended Posts

Es esmu nodomājis pāriet uz Linux, bet nezinu kurš ir labākais, te ir Gentoo, Cent OS u.t.t

1. Iesakiet man labāko Linux

2. Pasakiet kā ir jāienstalē, jo neesmu vēl saskāries ar Linux

3. Vai programma Vine, vai kā viņu tur - ir vajadzīga vai nav?

+ Iepatikās PuppyLinux un Ubuntu

Itkā PuppyLinux galvenais mērķis ir ātrums, respektīvi arī serveriem labāk, bet Ubuntu arī kkas tāds bija rakstīts, ka serveriem ir labi!

Paldies!

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

Nu pašam mājas serverīts uz, kura stāv lighttpd serveris lapu testēšanai, kā arī failu serveris. Izmantoju gentoo un arī cik ir sanācis uzņēmumiem veidot locālos failu serverus arī lieku gentoo, tas arī bija pirmais linux ar, kuru saskāros, kaut gan neiesaku ar to sākt, labāk sāc ar ubuntu, lēnām iemācīsies, kas ir terminālis un būs arī nedaudz vieglāk iebraukt visā.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bertuliinii, es gan tā neteiktu.

Serverim nav vajadzības pēc grafiskās vides, tādejādi arī krietni tiek ietaupīti kastes resursi.

Es arī dodu priekšroku Gentoo distribūcijai, taču izmantoju tikai serveriem un tikai konsoles versiju.

Link to comment
Share on other sites

Lai arī ļoti mīlu gentoo, uzskatu, ka serveriem vispiemērotākais ir slackware. Kaut kā ir iegājies, ka vienmēr tiek likta tieši slackware distro uz visiem serveriem, ko ir gadījies instalēt jau vairāku gadu garumā. Nekad vēl nav pievīlis un strādāju ar viņu katru dienu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...