Jump to content
GIGN Forum

E107 Pamaciba V2


e107 Web Page Creation Video Tutorial  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

AAARPRAC!!!! MIRSTI TAK!!!!!! Lugums shito klapet ciet + tu noteikti, ja sini aptauja atbilde bus "ja", skriesi uz veikalu pec kkadas Digi-Kameras un saksi filmet pamacibu... Tadus ka tevi pazist + Tu esi vnk JoCiGs CiLvEkS... Es nevaru beigt smieties :)

Nu Lab sry te par Offtopic vnk nevareju novaldit emocijas

Edited by kamikaza2
Link to comment
Share on other sites

esmu pret..JO negribās klausīties kautkādā pārgudrā sīcī kuram vēl puņķītis tek un ar smalko balstiņu pīkst kautko..būtu pamācība par kaut ko nopietni..tad vēl varētu domāt...

turklāt visiem zināms ka e107 nav tas labākais...

tāpēc nekāda problēma nav pamācībām kuras var šeit atrast, kā arī runājot tieši par WEB izveidi, jeb pamācību, lielākajai daļai CMS pakām komplektā nāk burvju TXT failiņš README!!! vai kaut kas tajā virzienā kurā pastāstīs pa punktiem kas un kā, protams angļu valodā, nesaproti? Tavas problēmas...tad par webu aizmirsti, bet nu..ja tu reiz veido lapu, kuras sistēma un viss pārējais ir angliski...vajadzētu zināt basic language, un lietotjot vismaz tildi vai ko citu var mierīgi visu izdarīt, be tnu jā..nav laika..ir slinkums..tad paši vainīgi..

Pamaciba ka uzstaisit cs webu ar nuked klana source

[pamācība] Ka Uztaisit Ipb Forumu (invision Power Board)

[pamācība]kā Savienot Web Ar Ipb

nepietiek? tad pats meklē te vai te

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēks saviem spēkiem nespēj uzlikt IPB, kas ir viens no vieglāk instalējamajiem forumiem, tad viņam to forumu nemaz nevajag. Nevajag nekādas video pamācības - tādu ir miljoniem miljardiem.

Link to comment
Share on other sites

man tā NAV problēma..viņiem pašiem ir problēma, un pašiem slinkums pameklēt..to visu var atrast...bet viens lētais video neko eizmainīs..uzdos stulbus jautājumus tik pat cik bija līdz šim...ar šī video izveidi jauns laikmets neradīsies....

Link to comment
Share on other sites

:D

Viss tiks paradits!!!! Video uzfilmeshu pec kaadas nedeljas ar specialu programu!

nu tad jau nav jēga neko filmēt..ar bildēm visu parādi....nejau visiem patiks tava mūzika..un varbūt dēļ viņas sabojāsi kādam garīgo uz sazin cik ilgu laiku...skanēs vislaik galvā un atcerēsies kaut kādu e107 pamācību...

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

vecīt! es esmu jau paaudzies tik ka man sen jau vairs šitie sūdiņi neinteresē, ja garažā stāv 2.5 turbo dīzeļa (nekas īpaš) spridzeklis domāju ka ikviens dotu priekšroku tam... esmu tikai nolaidies tavā līmenī un strīdos ar piecklasnieku!

Link to comment
Share on other sites

Un kam tā tizlā balsošana vajadzīga ? Ja katrs taisītu voti par to, kā būtu ja būtu, tad šeit jau būtu pāris milijardi postu un topiku, ja gribi taisīt tad taisi un tad raksti, kamēr nekas nav, nav arī jēga lieki postus krāt...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...