Jump to content
GIGN Forum

Steidzami Vajadziga Palidziba


emaN
 Share

Recommended Posts

Ir viena baigi neforsa problema , kr4 nesen izdomaju , ka japarliek windows ( XP ) , to ari tipa izdariju , bet paradijas baigi nevelama problema , proti , man windows startejas tikai ar diska palidzibu , tas ir , ja man CD-ROM`A windows diska nav , man rada , ka vajag tipa Boot Disk , vai kaut ko tamlidzigu , bet tik lidz ielieku isto disku , viss aiziet :( :( :( It ka , tas ir norm , bet man nav velesanas katru reizi kad gribu ierubit datoru , disku bazt ieksa ciidikaa :(

Varbut kads zin kas par vainu , butu LOTI pateicigs , ja kads palidzetu :)

Link to comment
Share on other sites

Nu , es vnk ieinstaleju windows , to es darit maku , man draugs kad deva disku tipa teica , kad ieinstalesies windows , tad man jaieiet crack mape un janokrako tipa , to es ar izdariju , bet tik un ta disku prasa :( :( :(

Kad man disks nav ieksa CD-ROM , man radas sads pazinojums :

Boot Failure
Reboot and Select proper Boot device or insert Boot Media in selected Boot Device

EDIT:

Ja vel sikak , tad

........Kr4 izdomaju instalet virsu winxp ( New Instalation ) , taka man CD-ROM ir totals mesls , kurs disku lasa tik lenu , ka naktos win instalet 5h , tad nolemu sakt instalaciju no veca win , nu kr4 ieks win saku instalet windows , kr4 kaut kur procesa vidu , kaut kas nokaras , respektivi , nacas instalaciju partraukt , tad man paradijas uzraksts Missing operating system - tas protams saprotami , jo instalacija netika pabeigta , tad kr4 kaut ka dabuju virsu win , bet bija nelaba problema , ka uz C: dalas man palika vecie faili , kurus velejos izdzest , bet tas neizdevas , nezinu kapec ( uz to bridi man win bija uz D: dalas )

Kr4 , taa ari viss beidzas , liku citu disku un instaleju velreiz , kr4 tiku skaidriba ar tam particijam , bet nu sakas sitais gluks , ar to disku

Smiekligakais ir tas ka , liekot ieksa citu winxp sp2 disku , man rada to pasu uzrakstu , un nelauj pa jaunu instalet citu winxp :( PIEPRASA tiesi to disku , kuru man vajag lai ieladetu wnxp

Vel viena piezime , kad ielieku disku , tad lidz ko paradas tas WinXp uzraksts , es disku varu nemt ar , un lietot win , man disks vajadzigs tikai taja "jobanaja" vieta... :(

aaa aizmirsu , man kad draugs disku deva , tad teica , lai es pec win ieinstalesanas atveru tipa Crack mape failu vienu un tipa nokrakoju , to es ari izdariju , nu tipa aktivizet windows , bet tik un taa man tas suda gluks radas :((

Edited by emaN
Link to comment
Share on other sites

Cik man zinams Live-CD parasti neizmanto lai noformatetu HDD... <_<

Bet ja jau esi ieteicis progu , tad varbut pasaki , ka lai to izmanto , negribu novilkt un pec tam nagus grauzt un domat , ka vina strada.... :ermm:

edit:

Paldies visiem , kas meginaja palidzet , problema noversta

Edited by emaN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...