Jump to content
GIGN Forum

Tf2


Fruktainais
 Share

Recommended Posts

Sveiki, visapkārt!

Tā kā es esmu nedaudz aizrāvies spēlējot cs 1.6, neko īsti neesmu dzirdējis par visiem tik mīļo spēli Team Fortress2!

Tādēļ, vēlētos uzzināt!Konkrēti es gribu zināt to vai tad, ja es nolādēšu tikai steamoto versiju varēšu pilnvērtīgi uzspelēt?

Iesakiet man pachus, ja tādi ir vajadzīgi.Bet pats galvenais, kas mani interesē ir tas-kādas prasības ir šai spēlei!

Ar 1GB RAM pietiek?Kādai video kartei ir jābūt, lai normāli varētu uzspēlēt?
Link to comment
Share on other sites

kas taas par muljkjiibaam... tf2 speeleeju uz 6600, nedaudz ielago tikai tad, ka saakaas drausmiigaakaa galja..

Vieglaakais veids paarbaudiit novilkt nestiimotu speeli, paspeeleet un redzeesi.. lagi ir/nav...

Link to comment
Share on other sites

Vieglaakais veids paarbaudiit novilkt nestiimotu speeli, paspeeleet un redzeesi.. lagi ir/nav...

Nesapratu!Kas tev sķiet muļķīgs?Tagad tieši lādēju steamoto TF2.Būs nolādējies, tad jau manīs vaio man lagos vai nē! :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Protams pirms es vilku es patiijos vai man jashiks vilks! Uz visiem panjeemu minimum! Karoch ies man ar nelielu lagoshanu!

Nekas meenesi cietiishos jo njmshu jaunu kompi taadu, ka mama negaaree! (saveim 2-3 gadiem atkal pietiks!)

Link to comment
Share on other sites

Tu čalīt man liekas vai nu jauc kas ir steamed un nonsteamed vai arī īsti neiebraucu tavā teiktajā.

Ā un ir arī tāda poga kā edit. nevis visulaiku kaut ko spamo tikai

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Ā un ir arī tāda poga kā edit. nevis visulaiku kaut ko spamo tikai

Paldies, par to ietekumu, lai es sāku lietot edit pogu!Bet par to steamed un nosteamed es visu ļoti labi saprotu, tu vienkārši nesaprati manis teikto!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...