Jump to content
GIGN Forum

Css Connect


spooki
 Share

Recommended Posts

Voobshem ir tada ficha. Kad es speleju nu piemeram vienalga kada mape ir. Man ir choke visu laiku. Choke = 0 ir tikai tad, kad es skatos uz sienu, bet kad skrienu, shauju, redzu pretiniekus man visu laiku ir nu apmeram ta nu no 6 lidz 50 choke ir. Un tapec baigi lagoo sad.gif Bet uz 1.6 servera viss ir kartība. Varbut k-kuram sheit ari ta ir bijis? Tapec ka, ir loti lieli lagi un viņi ir atkarīgie no choka sad.gif Providers man ir apollo ( mDSL pieslegums ). Nu taču palidziet. Ja kuram ir ta bijis rakstiet sheit, ko jus izdarijat un etc.... unsure.gif

Edited by spooki
Link to comment
Share on other sites

kkas liidziigs bija, pavandijos netaa un ieraudziju kkaadu teemu par fps palielinaashanu paskatijos ieliku konfigaa un palika labaak.. ar manu uuberkompi nu jau varu arii shaut pretii ja pa mani shauj..gandriiz vienmeer biggrin.gif

shis bija tas ko ieliku pie konfiga :

gl_cull "1" // renders visible objects only

gl_affinemodels "1" // turns off correctly applying textures on a polygon which appears in 3D air without taking in account position

gl_keeptjunctions "0" // shows cracks in textures

gl_max_size "128" // sets the texture size

gl_texsort "0" // toggles sorting of textels

gl_clear "0" // texture quality

d_spriteskip "0" // unknown, but seems to increase performance

r_dynamic "1" // Toggles dynamic lighting

r_mirroralpha "0" // Turns off reflective images

gl_palette_tex "1" // Makes textures flat

r_norefresh "0" // doesn?t update hud and console at unnecessary times

gl_round_down "3" // toggles texture degrading level

gl_picmip "1.5" // Blends textures, GREATLY decreases quality

cl_weather "0" // Turns off weather (de_aztec)

max_shells "0" // Turns off ejecting bullets

cl_minmodels "1" // Shows 2 model skins

gl_texturemode "GL_LINEAR_MIPMAP_NEAREST" // Sets the texture mod

Link to comment
Share on other sites

A vo

UPDATED

Ir tada fiča tagat. Ka man arii uz visiem cs 1.6 serveriem ir loss un choke. Gribas uzzinat. Varbut ir cilvēki kuriem ir mDSL pieslegums, plz patestojiet lossu un choke, gribas uzzinat vai tas ir mana vaina vai providera blink.gif

Link to comment
Share on other sites

a nu vot, jus uz GIGNa speleejat ? Man arii uz GIGna ir nu nevisulaiku bet dazhreiz choke 1, bet nu piemeram uz cs.dtcom.lv ??? PLZ patestojet, man vajag zinat vai tas ir providera vaina, vai probleema ir kompjaa sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...