Jump to content
GIGN Forum

Vai Varat Palīdzēt Ar Php?


sLIDe
 Share

Recommended Posts

Tātad man ir viens ļoti viegls jautājums. Kāds kods jāraksta, lai ja man kautkādā failā ir informācija, tad rādas viens, bet, ja fails ir tukš, tad lai rādās cits?

Ceru, ka pienācīgi paskaidroju.

Cik es saprotu tad apmērām tā jāraksta if(fails tukšs notiek tas);echo(notiek tas), bet kā tieši būtu jāraksta?

Edited by sLIDe
Link to comment
Share on other sites

<?php

// nosakam mainīgo
if(mainīgais ir paties) { 
    // ja mainīgais ir paties, tad izvada šo daļu
}

// nosakam mainīgo, ja iepriekšējais nav bijis paties
elseif(cits mainīgais ir paties) {
    // ja iepriekš norādītais mainīgais nav bijis paties, un ši ir, tad izvada šo daļu
}

// nosakam mainīgo, ja iepriekšējie nav bijuši patiesi
else {
    // ja visi iepriekš norādītie mainīgie nav bijuši patieši, tad izvada šo daļu
}

?>

njem par paraugu, un domaa talaak pats

Edited by RaaapuLis
Link to comment
Share on other sites

kad esi izpētījis šo

http://www.w3schools.com/PHP/func_filesyst...et_contents.asp

, tad sapratīsi, kas ir šis

if (!empty(file_get_contents("fails.txt")))
     require("fails.txt");
else require("fails2.txt");

notestēt nav laika, bet pieņemu, ka šis var nestrādāt. ja tā, tad izmanto nākošo.

$sFileContents = file_get_contents("fails.txt");

if (!empty($sFileContents))   // ja augstāk norādītais fails nav tukšs
     require("fails.txt"); // tad to ielādē
else require("fails2.txt");  // savādāk ielādē šo failu

varbūt pastāsti sīkāk, ko Tu gribi panākts. man nepatīk šitāds pasākums. varbūt varēšu ieteikt ko citu.

Edited by n0r3k
Link to comment
Share on other sites

principā jau viņi ir identiski un ne ar ko neatšķiras. ir gadījies, ka nestradā līdzīgs pirmais variants.

tikko pārbaudīju otro - man strādā.

EDIT: iemet erroru.

Edited by n0r3k
Link to comment
Share on other sites

Ja tiek taisīta vienreizēja lapa, kura strādā tikai kā informācijas avots, kapēc izmantot datubāzi?

Iedomājies, ir 3 sadaļas. Vēsture, Ar ko mēs nodarbojamies, Kontakti. (pārsvarā ir teksts) Kur Tu šeit redzi vajadzību pēc datubāzes ? Ja ir kaut viens iemesls veidot datubāzi, ok daram to, bet txt failus es nelikvidētu.

txt faili ir pat labāki, jo tas dod pašiem iespēju labot tos, tādējādi neizčakarējot kodu vai tml. kā klients zinās, ko labot datubāzē ? nezinās! atskanēs telefons ar jautājumiem vai nevar nomainīt tekstā to, to un to. a tā viņiem ir txt fails, kurā var pats veikt izmaiņas pēc nepieciešamības. simple as that. protams, ja šo lapu taisu sev un nevienam to netaisos pārdot, tad pie velna, es izmantotu datubāzi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...