Jump to content
GIGN Forum

Ownage Rocks


Undertaker
 Share

Recommended Posts

Piekriitu par tiesiibaam - taa no manas puses nebija korekta riiciiba. Taa teikt mirklja emocija un tas nebija ok.Bet nu shinii zinjaa viss ir nostaajies vietaa.

Undertaker, tava probleema ir tanii ka tu bikinj nejuuti atshkjiriibu starp parastiem playeriem un servera adminiem. Kaa saliidzinaajumu vareetu nemt sekojoshu situaaciju: Tu straadaa, tev ir priekshnieks, priekshnieks tev pasaka, ka vinju neapmierina tas kaa tu pildi savu pienaakumu. Vai tu vinjam teiksi "a man pohuj!". Es protams saprotu, ka darbs ir darbs un kautkaada cyberspeele i speele. Bet tomeer tev ir jaabuut kautkaadai atbildiibas sajuutai pret augtaakstaavoshu personu. Un gadiijumaa ja tu shai personai liec virsuu miixto, tad ir jaareekjinaas ar sekaam. Kas sheit ir neskaidrs es nesaprotu. Primaarais konkreetajaa situaacijaa nebuutu detalizeeta sarunas izklaasta analizeeshana, bet gan konkreetaa situaacija par kuru es tev aizraadiiju un tava reakcija uz to.

Ja tev neapmierina servera pastaavoshaa iekaarta tad droshi vari izveeleeties kaadu no citiem lieliskajiem Latvijas PUB serveriem. Piemeeram, taadu kaa five.valsts.lv vai cs.kompakts.lv ...

Izveele ir tavaas rokaas ...

Link to comment
Share on other sites

Ownage - kam bija vajadziigs tavs shis gala sleedziena posts, es jau visu sen esmu sapratis pirms ieliktu topicu, viss ir bumbaas, es prosta veelejos uzzinaat par ko sanjeemu kicku lai no kljuudam maaciitos a tu uzreiz izpluudi emocijaaas ka tevi arii kads var aizskart, karo4e viss pa vecam!

Zinu ka tev ir lielaakas privileegjijas kaa man - bet vai tad taapeec jaalien pakaljaa! Jaa arii es straadaaju un man ir boss, bet ja jaut kas mani neapmierina es vinjam pastastu kas un kaa un nav bijushi varianti kad vinjs saka viss ej prom ja te saac tik daudz umnjiciit.

Labi pietiek te raxtiit atkal veel kaads vaards nepatiks un buus jauns fluuds!

daz.gif

Edited by Undertaker
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...