Jump to content
GIGN Forum

Mini Movie...


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Fonts mazliet sūkā, kvalitātei nav ne vainas un skills arī ir labs, ņemot vērā tos ciparus kādus tu tur aizlēkāji bez aizķeršanās. Un ņemot vērā, ka es tā tik tiešām nevarētu izdarīt, tad arī neatļaušos teikt neko sliktu, kaut vai tikai tā iemesla pēc. Stuff's gan garlaicīgs, un nezinu vai jēga par šādu lietu taisīt mini movie, bet nu ir ok. :thumbsup:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

taisiju gan, jo viņa spēlē cs... Bet tā kā esmu pamests... Es paspēju viņai nopirkt gredzenu no Vācijas par ~400ls... Un tad notika tas, ko negaidiju... kr4 mans gara darbs, jo es viņu mīlēju un mīlu par spīti visam ;[

Link to comment
Share on other sites

Nav te nekāda iepriecināšana... Vienkārši es viņu nevaru aizmirst... Un tas arī ir viss... Bet šis ir vairāk "cipariem cik pārlecu", jo viņai jau esmu uztaisijis pāris movie ~3-4 min garus.......

Link to comment
Share on other sites

Nju mazāk redzēts lēciens būtu ar AWP izlekt bkz_goldbhop 1 daļu līdz asajam bhop+lj pagriezienam... Kad būs cits pc ielikšu to, jo baigi ilgi man renderējas...

Link to comment
Share on other sites

looooooool, 245 juniti un viņa tevi pameta? neprātīgā! nu reāli nebēdā ar šitādiem lecieniem tu jebkuru dabūsi, saliec draugiem.lv savus mūvikus un nevarēsi atkauties no čiksītēm :PPPPPPPP~~~~~~

possible, ka viņai nepatīk tādi kz džampinga tipa džeki... hmm, kiwix, viņa mircā sēž? varētu es viņai parādīt savu džampinga mūviku :khehehe:

kā es varu pārādīt savus džampus, ja es nezinu kā viņu uzmeklēt, kiwix, dod hintu!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Sintija ar gredzenu pa 400ls un cs mūviku aiztinās :(

Pa to es vsp klusēju labāk... Jo tas gredzens ir nevis pie viņas, bet gan Daugavā... Lap te jau aizgāja offtopikā, jo es parādiju kā lecu lj un visssss!!!!!!

EDIT. slow hands rādi ko māki...!!!!

EDIT.2. Mūvijā ir iekļauts tikai viņas vārds... Zini tāda sajūta, ka viņa tos mūvijus ir redzējusi.... Jums vispār, manuprāt, nav darīšana gar manu dzīvi, bet gan tikai par tiem lēcieniem, kurus parādiju!!!! Thats all!!

EDIT.3. Eju gulēt :D Paldies par uzmanību!!!!!!!!! Slēdzat ciet, kamēr nav pierakstīts vēl ar visādiem šitiem, kas nav par mūviju!

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...