Jump to content
GIGN Forum

Ipb Vs Phpbb


Swear^
 Share

Recommended Posts

Esmu pārāk pieradis pie IPB, un tā kā phpbb nemaz neesmu iedziļinājies nevaru objektīvi spriest... Bet kā var redzēt Latvijā IPB ir populārāks...

Link to comment
Share on other sites

IPB ir maksas, PHPBB par brīvu. Tā kā IPB ir maksas, tad viņš ir daudz krutāks, jo tur ir labākas fīčas, plus viņš vienkārši ir ērtāks ( PHPBB laikam taisa gīki [lol, kas tad vēl opensourci raksta, lol], uzreiz var redzēt, ka tur gandrīz nekas nav tik intuitīvi uztverams kā IPB ). Toties, ja maks par plānu un kaut kas ar zagto IPB nesanāk, tad PHPBB var būt kā aizvietotājs - saziņu nodrošina ok.

Link to comment
Share on other sites

kurš debīliķis izdomāja, ka IPB ir daudz vairāk funkciju, laikam neesat strādājuši ne ar fully moded phpBB2 versiju, un 100% neesat strādājuši ar phpBB3 un GOLD... arī par skiniem visi tie pamuļķi, kas saka ka IPB vairāk un smukāki smagi maldās, iespējams IPB skini ir vairāk, bet tas tikai tādēļ, ka tie visi ir mēsli :o 90% IPB skinu ir tādi paši kā pašreizējais gign skins, tikai ar izmainnītām krāsām... phpBB Lielākā daļa skinu ir smalki izstrādāti, un tāpēc tādu arī ir mazāk... Arī spambotu aizsardzība hpBB ir daudz, daudz labāka...

Un ak j jau mintā naudiņas lieta... kā jau tika minēts phpBB i pieejams pilnīgi bez maksas, un varu derēt, ka 99.9% visu šeit sastopamo sīko smerdeļu, kuri savās krutajās lapās izmanto IPB, par tā cenu nav ne mazākās nojēgas...

Link to comment
Share on other sites

krutajās lapās izmanto IPB, par tā cenu nav ne mazākās nojēgas...
+1, bet kam gan tas rūp - izgudros visu ko, lai attaisnotos

sākot ar zemajām algām un beidzot ar bagātajām kompānijām kas nepaliks nabagākas ja mazā Latvija par kaut ko nemaksās

vispār šovakar boot.lv pagara diskusija par šo tēmu panesusies...

Link to comment
Share on other sites

Man, piemēram, ir pie pakaļas, cik funkcionāla ir modota versija. Ja man gribētos modus, es pats vēl tādus sarakstītu; mani interesē, lai pa defaultu viss rullē.

Es gan neapšaubu, ka ir iespējams panākt to, lai arī PHPBB būtu ērts un foršs, tikai tas prasa nosacītu piepūli.

Link to comment
Share on other sites

IPB - maksas, pašam ir licenzētā versija (Bussiness versija, maksāja 299$ - 133 Ls)

IPB - labi skini, var ziedot u.t.t caur pašu board, sūtīt STMP mailus no boarda, vieglāka pārskatīšana, daudz vairāk iespēju!

PhpBB - pa brīvu, bugs ar ielogošanos - VIENMĒR GĻUHO

Pašam nepatīk, pa daudz pārspīlēja ar dizainiem u.t.t

Link to comment
Share on other sites

es jau vairākus gadus strādāju ar phpBB, un ne reizi neesmu saskāries ar ielogošanās bugiem... Administratora panelim protams ir mazliet grūtāk piešauties, bet ja sāk, tad ātri apgūst... Nezinu, kā jums, bet man personīgi liekas, ka lietotājam ar phpBB ir tik pat ērti strādāt kā ar IPB, varbūt tikai moderatoriem vai administratoriem ir grūtāk...

Link to comment
Share on other sites

IPB viennozīmīgi.

Škrobe bija, kad manam mīļākajam LV Wrestlinga forumam uzlika phpbb (sākotnēji bija IPB, ja kādam nepieleca), jo foundera draugs hostēja no darba PC, un samīzās no bosa, ka atlaidīs, jo nelikumīgi hostē forumu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...