Jump to content
GIGN Forum

amx mod


astute
 Share

Recommended Posts

sveiki, gribeetu pajautaat vai ir kaadas iespeejas dabuut admin tiesiibas klanam "hvz" + reserver slot ( nav obligaats, peec manaam domaam ) ? apmeeram saados liimenos - > ( arr map kick slap slay )

Mees esam pieredzeejusi speeleetaaji, apieties ar maakam, un launpraatiigi neizmantotu tesiibas.

Klana memberi -> astute; darky; h2o; d0gMa; Nuke2x, domaaju ka paziistami.

Link to comment
Share on other sites

tautai nemaz netiks dota taada iespeeja veeleeties iceworld biggrin.gif , taadas mapes kaadas ir listaa taas arii vote wink.gif

P.S. Speeleejot gignaa izdomaaju ka vajadzeetu + slap, slay, tsay ( un tos citus ) jo baigi daudz cempo un neiet defuuzeet bumbu un kaadi veel freefragi pa vidu staav nu taa .....

Kad taa reaali pateiks vai buus taas tiesiibas vai nea ? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

astute ja es buutu admins nekaadas tiesiibas tev nedotu! zb! kas tu vispaar esi? te [Ex-Scalpo] ir ljaavushu izmantot vinju klana priekshrociibas, lai vareetu mainiit kartes un paareejo? Tas pac attiecas uz pSc Undertaker - tev arii DeaDly ir ljaavis izmantot vinja nicku admineeshanai ???? PSC

mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Hainy nu kaapec uz reiz tik skarbi ? Zini colveelam ir jadod iespeeja sevi paraadit a to kaa mees uzzinaasim kaads vinjs ir ? Tev taa neskiet vai ari tev brosta beerniba nepaveicaas un tu tagad to visu nogruud uz citiem ? cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

dEus manaa beerniibaa viss bija labi, ja tu to gribeeji dzirdeet. Man vienkarshi riebjas ka citi izmanto vinjiem nepiederoshaas tiesiibas saviem noluukiem. Manu klana nosaukumu un manu nicku arii kaads izmantoja, lai 4iitotu!!!! vot tieshi taapeec man nepatiik shaadi izgaajieni!!!! mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...