Jump to content
GIGN Forum

Internets


NeoX
 Share

Recommended Posts

ir tads jauns nets =/ nezinu ka to iisti sauc

sola pa latviju 20mb upload un download domaju akd deres tef, 20ls menesi :)

btw, vari mejginat balticom =/ nava tik slikts maksa uz 20ls

15mb download un 3-5mb upload ;) man uz ta stav serveris 22sloti + torenti + 3pc :D un vis ruka normali ^______^

Link to comment
Share on other sites

Siguldā! Dzīvoju, jam balticom loti labs izklausas! :) Vai nevari iedot tiesu link uz savu tarifu , vai pieslegumu es mekleju tur google.lv atradu bet nu nesapratu neko diži daudz :D Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

bet tur ir tāda laba vietiņa tarifā: līdz tas nozīmē, ka tev var īstenībā dot 512kb/s un tev nebūs pat tiesības iepīkstēties... manam ISP piemēram rakstīts arī garantētais ātrums (10mb/s) un maksimālais, jeb līdz 20mb/s :o

Pameklē šeit BOOT

Link to comment
Share on other sites

man ir wire, kabelis,

Latvija:

Download: 20 Mbps / Upload: 5 Mbps

Ārzemes:

Download: 5 Mbps / Upload: 1 Mbps

maksāju 9.99Ls mēnesī, ir reālā IP u.t.t

:o krieviski, jo Latviešu versija weblapā netiek atjaunota jau kopš 2006 gada sākuma :D

nets labs, ātrums ir +/- stabils...

pa nepilniem 15Ls ir iespēja dabūt jau 2x ātrāku interneta pieslēgumu :o

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Lecket varbut jautajums skanes stulbi, bet vai pieslegums ir tikai Riga? Vai ari ir iespeja pieslegt 60 km no Rigas? Varetu iedot lik bet ja vari tiešu uz to pieslēgumu kurš ir tev!

Link to comment
Share on other sites

115177058.png

* Pēc iespējas precīzāka dzīvesvieta - Sigulda, Strēlnieku iela, pie Šosejas.

* Pakalpojuma nosaukums - Profesionālais internets

* Provaideris - Lattelekom

* Līgumā noteiktais upload'a ātrums - 800 kbi/s

* Līgumā noteiktais download'a ātrums - 10 megabiti

* Mēnešmaksa - 11.80

* Jūsu atsauksmes par pakalpojumu, stabilitāti, servisu - Par šādu cenu un manā miestā šis ir labākais kas var būt ! Kačāt visu ko vaig ar 1 mb/s, kā sapnis icon_biggrin.gif, stabils un labs, ar online spelem ari problemu nav.

Link to comment
Share on other sites

kādēļ gan tu tā domā? Jā īstenībā dzirdēts ir kad Lattelecom ir šudīgs nets pats par sevi , pat ja ir tie 2 - 5 mb upload! Bet varētu uzzināt kas tur īsti ir tāds, jo pati kompānija nu protams neteiks savas nepilnības ,un trūkums!
Link to comment
Share on other sites

Nu neko teikt , labs,bet vai ir jēga tirēt tādu , dēļ viena servera, to kad vajag 1mb upload es zinu ,bet tā kā es dzīvoju Siguldā man nav iespējas pieslēgt neko lētu un ātru! =(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...