Jump to content
GIGN Forum

Headphoni!


Wanna' be nothing
 Share

Recommended Posts

nezinu kapeec man ir bijusas 3s logitech un visas sapliisussas tiko vel nopirku un atkal sapliisa nokriit zeme un hanaa un 20 ls maxa .... nevajag varu ieteikt pa 7 ls vai 8 ls ljoti labas tik pat labi skan kaa logitech cssaa bet muuzika vel labak skan vinjam. vinjas ir alfa rimi acme tada oranza vai zila iepakojuma baigi labas :) veel 636 veikala ir no 12 ls u augsha labas

Link to comment
Share on other sites

isteniba es pec stundas miksesanas pie drauga pults, kuram ari ir 1000sie pionieri ta ari neesmu sapratis ka mobys var sitas paciest ilgaku laiku - bagi nospiezh ausis

man pasam ir senheiser HD 485, ideali gan muzonam, gan spelem

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu tauta, kaa juus varat ieteikt taadus suudus kaa acme un gamebird, pats kaadreiz lietoju taadus meslus cenas deelj, tad nopirku philips, vot tas jau bija kas labaks un cena arii laba, kautkaadas mazliet advanceetaakas par taam quelyd, laikam modelis bija 2500, maksaaja 11ls, tagad lietoju Sennheiser HD280 un pateishaam saprotu ko noziimee izbaudiit labu skanajs kvalitaati, kaa uzvelku taadas austinjas kaa logitech gaming headset kas nav no iipashi leetaa gala tomeer var just lielu atshkjiriibu, taakaa atmaksaajas mazliet vairaak naudas izgruust par austinjaam.

Link to comment
Share on other sites

Bļāviens, man ir tās superērtās Logitech Gaiming, kurām tas ļevijs sūdiņš, kas savieno skaļruņus ir pakausī un auss iet cauri tam, kas ir apkārt pašai austiņai, tādā veidā uzreiz ērtākas. Elkorā par 20 LS , skaņa laba, ausis vispār nespiež un superērtas, ja pierod ideālas :* Iesaku.

Link to comment
Share on other sites

pašam nesen saplīsa savējie,tāka pasūtīju šās

http://www.pc.lv/lat/akcii/?inscat=984&amp...=2&id=89082

pasūtīju 4 dien,atveda nākamajā dienā.ļoti ērtas,perfekti iet uz ausīm virsū,vismaz manām.iesaku šās

vakar 5 h nospēlēju ar šīm ausīm,nekas nesāpēja.nav viņas no kautkādas pusādas kā parasti ir austiņām tie mīkstie sūdi,bet no kautkāda mīksta materiāla.labi skaņu izolē

Edited by l33t
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...