Jump to content
GIGN Forum

Plzzz Help Gluki


-=Z@RS=-
 Share

Recommended Posts

man atbalsojas parasti tad , kad vienlaikus esmu mirca un speleju cs - t.i. , kad esmu beigts ieeju mirca , naaku atpakal , un dazreiz man ari atbalsojas , bet tad atkal at alt+tab ieeju mirca , tad atkal cs - un viss atkal pa vecam...

kaa saprast ka chats gljuko>?

Link to comment
Share on other sites

man atbalsojas parasti tad , kad vienlaikus esmu mirca un speleju cs - t.i. , kad esmu beigts ieeju mirca , naaku atpakal , un dazreiz man ari atbalsojas , bet tad atkal at alt+tab ieeju mirca , tad atkal cs - un viss atkal pa vecam...

kaa saprast ka chats gljuko>?

taadu briinumu pirmo reizi dzirdu. Lai gan ar alttabu visaadi gljuki meedz notikt....

ir jau tas stopecho skripts kas parasti peec siege uzlikshanas jaaizmanto.... kaukur gignaa worms ieksh jaunumiem ielika wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kaukaa taa

alias stopecho "room_delay 0;room_feedback 0;room_left 0;room_lp 0;room_mod 0;room_off 1;room_refl 0;room_size 0;room_type 0" pectam ja rodas atskanjas, konsolee ieraxti 'stopecho'

Link to comment
Share on other sites

iespejams ka ieksh control panelja uzlikta atbals ir... bij man ari reiz tads jox... teixim Sound Blaster karteem tas atrodas zem control panel-> audio hq -> Speaker -> EAX un tur jauzliek zem visam kategorijaam (No Effects)

bet tas tikai tad ja ari arpus CS ir atbalsis... ja ne, tad shim nav nekada sakara ar problemu XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...