Jump to content
GIGN Forum

Ka Parmest Savu M.lapu....


TUUPLIS
 Share

Recommended Posts

Labvakar.

Man te baigais jautājums.

Vai ir kāda iespēja, ja man uz Appache ir uztaisīta mājaslapa (zem localhost ar e_107), kuras saturs ir manā kompī iekš www, pārmest visu šo te informāciju uz kādu ftp serveri (piem. times.lv vai eclub.lv) ???

Vnk man nepatīk tas, ka kompis jātur ieslēgts, lai varētu kads vsp tur ieiet !

Pateicos par atbildi jau iepriekš.

kliedzienz

Edited by TUUPLIS
Link to comment
Share on other sites

var pārnest pat ļoti vielgi vienkārši atrdoi free hostu (iesaku awardspace.com vai ari freehostia.com) un tad uzmet visus failus. izveido hosta jaunu datubazi un ej uz phpmyadmin un arii ej uz sava localhost phpmyadmin. ej uz isto datubazi un nospied Export. iezime visas tabulas un spied ok tagad paradisies kautkads texts tur viena vieta nomaini free hosta sql hostu un jaunmo datubazi un tad vnk nokope. talak ejam uz hosta phpmyadmin. atver jauno datubazi un spied tadu textu SQL un tur iekope ieksha to textu un spied ok un nedaudz pagaidi. viss lapa ir parnesta. vienigais tev e107 administracijas setingos vajadzetu nomainit jauno adresi tur pie Site links vai ka tur bija. tas arii viss :) ceru ka palidzeja

Link to comment
Share on other sites

pirmkar tad, kad vins taisija so topiku bija vakars (tas ka tadad nav nenozime ka nav bijis)

Otrkart vins ir uzdevis pilnigi normalu jautājumu, uz kuru atbilde jau ir sniegta #4

treskart te neviens nav tuplis(ja nu vienigi tu(tas nav domats ka uzbrauciens))

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...