Jump to content
GIGN Forum

Mekleeju Cilveekus


Recommended Posts

Shodien ienaca prata ideja - modam(amxx)

Isuma ideja luuk shaada:

Gribeetos uztaisit ko liidziigu WOW(World Of Warcraft),Mu e.c - MMORPG

EXP/LVL Sisteema - Maybe kaadi Reseti(kaa MU)

Par lvl var sanjemt Stat Points - par kuriem var uzlabot status(STR(dmg),STE(Hp),AGI(Speed) e.c

Protams jaabut NPC(Non Player Characters) - Monsters, Shops e.c

Ka jau juus esat redzeejushi MMORPG speles - tur nav viena mape.

Nu vieniigais ko varu izdomaat tagad ir - izmantot vairaakus serverus(jo uz viena servera nevar vairaakas mapes vienlaiciigi palaist XD) - kjipa ar Redirect - uz katra servera staav viena mape. Tiko ieiet kaada portaala vai hvz kur - vnk redirect uz citu serveri. Protams visu sho INFO - kura serv , atrashanas vietu(X/Y/Z), EXP, LVL, ITEMS e.c vnk saglaba ar SQL - un kad connect tad nolasa. Ja meegjina ieiet cita serveri, tad vnk redirect.

NPC vareetu but parastie HL Monsters - tikai bi6ku pie AI piestraadat. Kaadus itemus uztaisiit...

Vnk Nereali liels darbs, bet domaaju shaads mods daudziem patiktu.

Ideja ienaca man prata pirms 15min. Sheit postoju, jo vnk man vienam visu IZDARIIT ir nereaali. Un vaig netikai Coderus... Gribeetu dzirdeet ko jus sakat par shaadu modu un vai vsp ir jeega ko tik lielu taisit... mo6 vsp nevienam shis nepatiks. Protams gribeetu savakt tiimu. Zinu ka latvija nav daudz skripteri(Pawn Language), un shaja foruma arii MAZ , bet ja kaads paziist kaadu kas vareetu paliidzet vai pats var paliidzet -- post. Vnk ja neatradiishu Tiimu vai daudziem ideja nepatiks... nu jeega taisiit nebus.

Protams shiis nav viss... vnk uz aatro iedomaajosm, ja piedomaatu pie shii tad vareetu daudz ko citu uztaisiit netiku LVL's/NPC's e.c..

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

:)

neesmu pro, bet piedalos... shine tev ir mans skyps...

btw:

interesantaak buutu, ja visus ierochus nonemtu un atstaatu tikai nazus! Naziem nomainiit modelju, lai tie izskataas pec zobeniem utt. katram zobenam savs damage, nomainiit zobenus var weba, kur caur mysql tiks nomainits+ieladets ierocis (+citas mantas..apgerbs..)+laikam jauzliek kaut kads csdm vai arii specialas mantas, kas dod otru dziviibu...

nezinu, uz kada monstra jatur shitaada veida serveris, bet nu tas velak.. XD

Link to comment
Share on other sites

@remix.cc - es nedomaaju vnk salikt visaadus Modus kopa un izveidot jaunu MODU. Protams no CSDM var bi6ku pazagt skriptu XD lai viss nav pasham jaaizgudro no jauna. XD

@Koma - nu bet tomer saka ka laba ideja... ja nevienam nepatiktu - vnk jeega taisiit nebutu.

p.s es nemekleeju tikai SKIPTERUS. Arii kas vareetu piemekleet, uzmeikot soundus un citas lietas... kas palidzetu ar modu... vnk sadaliit darbus vajadzeetu. Ta vnk viss atraak risinaasies.

Ja kaadam skype vai paziistams ir kads skripteris(pawn/amxx) tad plz iedodiet skype name. Cik zinu Latvieshiem veel nav neviens norm mods uztaisiits... Tiesham ceru ka shis viss izdosies, kaut arii zinu ka tas ir gruutak neka man pashalaik liekas XD....

Link to comment
Share on other sites

Mums jau ideja ir par ko tieshi taisiit... bet vajag tik tiimu.. pagaidam esam 3. Nu bet tieshaam kads nevar paliidzet? Mums vajadzes arii kadus 2 mapperus ar lielu pacietiibu.. jo mape bus LJOTI liela.. kaa jau remix.cc teica - vajag netikai skripterus.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...