Jump to content
GIGN Forum

Interesants Laika Kaveeklis


MADE_IN_CHINA
 Share

Recommended Posts

Taatad, Sveiki Visiem... :khehehe:

Droshi vien, ka daudzi jau zin par shito lietu, bet tie ,kas nezin varat pameeginaat, tiesham baigi interesanti :thumbsup:

MiniCity tas ir taads webs kuraa tu izveido savu virtuaalo pilseetu,kuru tu vari pilnveidot utt. saakumaa tev ir 0 iedziivotaaju, lai dabuutu iedzivotajus ,tev draugiem vai velns vien zin kam, ir jaaiedod links ar savu City :)

>>>MiniCity webs<<<

Nu,a man ir taada ideja, ka mees viens otram varam palidzeet, jo iedziivotaajus savam City ir gruuti dabuut,

Taapec mees katrs, kam ir savs, vai drauga MiniCity, varam sho linku paraadiit te... nu tipa Click and I'll Click back... Nu iisuma viss :)

Taatad es saakshu

Luudzu kam nav zel uzspiezhat SHEIT vai SHEIT , vienalga, es noteikti uzspiediishu uz tava City :):thumbsup:

P.S. Shitais tak ir SPAM, taapeec arii spamojam :)

Edited by MADE_IN_CHINA
Link to comment
Share on other sites

Nu šim es arī īsti nesaskatu nekādu jēgu, spaidīt kkādus saitus tikkai tāpēc, lai kkāds flaš uzģenerētu pilsētiņu, stulbums totāls. Cik mazs cilvēkam būtu jāsasniedz, lai par ko tādu tik ļoti cīnītos? :erm:

Link to comment
Share on other sites

^ :plzdie:

"izdr**manicity" nav interesants laika kavēklis, bet gan liela kaka. Kas interesants ir truli spaidīt peli, ja nav nekāda labuma no tā!? Tad jau labāk uzkapāt inbox flash spēlītes.

P.S. +1 pousts.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

:plzdie:

"izdr**manicity" nav interesants laika kavēklis, bet gan liela kaka. Kas interesants ir truli spaidīt peli, ja nav nekāda labuma no tā!? Tad jau labāk uzkapāt inbox flash spēlītes.

P.S. +1 pousts.

Tam MiniCity ir tikpat liela jaga kaa tavam "+ 1 pousts count" lol ... njaa neesmu naacis te lai striideetos...

ja kaadam kkas nepatiik, luudzu requestojiet #CLOSE ... :meele:

P.S. un ar to savu plz die vari iet ... nee laaak neteikshu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...