Jump to content
GIGN Forum

Acc


Recommended Posts

Labdien!!!

Esmu beidzot saneemies un uzrakstiijis luugumu peec tik loti nepiecie6amajaam tiesiibaam..

1. xvotemap

tgd gignam iet gruuti un cilveeku serverii ir maz.. pec 22:00 un arii no riita... cilveku skaiti nav iznjemot sveetdienu kad visi savaacas.. apsolos buut uzmaniigs..

2. xnick

gadaas speeletaji kurus ilgi iztureet nevar.. nepildot misiju vai aizejot prom un cs atstaajot iesleegtu..

@ gign kkur 3gadus bet varu arii samelot.. iisti neatceros.. gign esmu iepazinis labi :)

admini kas vareetu ieteikt: LAVRx

negribeeju vairaak nevienam uzmakties.. zinu ka tas ir par mazs bet gan jau kads veel atradiisies :)

Online time

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju, ka tiesiibas kuras adiks prasa ir pilniigi nekaitiigas, itsevishkji vinjam... cik esmu redzeejis pubaa vinsh speelee labi un izskataas peec mieriiga cilveeka.

Beigu Beigaas - REC :thumbsup:

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

<_<

Blin, ja tajā bildē tas esi tu, tad pastāsti, kur tevi satikt un sasist. Sorry, bildē ģīmis tāds, kas prasās ne tikai pēc kulaka, bet pēc kastetes (čau ali ~_~ ). Labi, tas nav nopietni. Aizmirsti.

nelepii6u atmazkas..

neuzskatu tam lielu noziimi..

luugums ir izlemts?

Nu lol. Labākos izteicienus ieboldoju. Sorry, bet GIGN vidējo adminu es iztēlojos ar labākām pareizrakstības spējām. Lai būtu tā kā foršāk, tad uzrakstīšu veco, labo, sarkano ANTI.

Link to comment
Share on other sites

Blin, ja tajā bildē tas esi tu, tad pastāsti, kur tevi satikt un sasist. Sorry, bildē ģīmis tāds, kas prasās ne tikai pēc kulaka, bet pēc kastetes (čau ali ~_~ ). Labi, tas nav nopietni. Aizmirsti.

Offtopic: allworth :D :D :D :D :D :D Da ble, ja sakapj galvaa tad sakaapj katram kareiz, tapec arii nomainiiju, veca bilde, bet laba! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...