Jump to content
GIGN Forum

Foto Editing


Falck
 Share

Recommended Posts

Nosaukshu triis proogas augoshaa sarezhgjiitibas pakaapee:

1. MS Photoeditor (softs prieksh stuulbajiem amerikaanjeim, kaut gan dazhas fiichas straadaa);

2. MM Fireworks (vairaak piemeerots webdizainam, bet var sameeraa speeciigi editeet bildes);

3. Adobe PhotoShop (ari vairaak tendeets uz webdizainu, tomeer daudz speeciigu editeeshanas fiichu);

4. Corel PhotoPaint (shis driizaak dereetu uber profiem, vai tiem, kam patiik gruuti straadaat);

Saakumaa es lietoju Corel produkciju, veelaak negribiigi paargaaju uz PS, izraadiijaas pietiekami labs, bet veel veelaak saaku straadaat at Macromedia produktiem, jo tie ir vienkaarshi, eerti un ar pilniibaa pietiekamu funkcionalitaati.

P.S. Softs var buut labaaks vai sliktaaks, bet svariigaak ir cik labi juus protat ar to straadaat. Neprotot apieties ar krutaaku softu, juus neizdariisiet vairaak nekaa labi paarzinot kaadu stipri vienkaarshaaku.

P.P.S. Esmu redzeejis kaa viens kex Paintaa (win iebuuveetaa ziimeeshanas proga) taisija LAN tiikla ievilkshanas plaanus aatri un labi. Piem. es Corelii to dariitu vesalu dienu, bet vinjsh Paintaa 30-40 min Paintaa...

Edited by COLE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...