Jump to content
GIGN Forum

Allstar


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

Kad vareetu norisinaaties GIGN ALLSTAR, vareetu itkaa peec iespeejas atraak un es domaaju ka

man buus daudz piekriteeju, bet tas jau neko nedod ! Visu izlemj papas. :papa:

Cik nospriedu tad party naigts bija arii forshs pasaakums, un varetu atraak atraak to GIGN ALLSTAR'u.

Buus jau ljoti daudz cilv. kas pieteiksies, tad es jau piesakos tgd XD. Nu atkariigs arii ir datums un par to vareetu uzraut kaadu poll'u. Ko juus domaajat?

FASTER, FASTER you are an BASTARD!

Link to comment
Share on other sites

Nju no pedējā ALLSTAR kas jau notika,tas bija murgs!Labi ja katrā komandā atradas isti 5ci ALLSTAR KANDIDĀTI!Iesaku ADMINIEM njenjemt visus kas piesakas,jo pedejo reizi jau tas pieraadijaas,ka lielaakaa dalja NUUBU uzskata ka ALLSTAR ir PASAKUMS kur GALVENAA PRIORITAATE ir KRUSHIIIT! Te vajag apdomaat un njemt tikai tos kas most play only 4fun-LIKE ME B)

Jo lielakoties visi kas grib spelet speeelee lai krushiitu nevis lai taisiitu jautriiibu!That`s TRUE!

Link to comment
Share on other sites

Njā, te jau pēc 1h būs pieteikušies 784 cilvēki, bet nav zināms pat tas kad notiks tā spēlē un vai vispār notiks, un nejau mums par to lemt!! :mellow:

Bet es gribētu lai tas notiek pēc iespējas ātrāk!

Link to comment
Share on other sites

Iesaku ņemt tikai tādus kam vairāk pa 100h un kuru kāds iesaka vai atbalsta,savādāk būs kā vnm only rush rush rush,and NO FUN! :nja:

Da tapat tuvakajaa laikaa tas noteikti nenotiks,droshvien tikai kad buus saziedots jaunajam serverim,tad noteikti WORMS tik kaut ko atljaus dariiit! ;) Ariii taa butu pareizaak ;)

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsti, pēc pagāšās reizes dievzai tik ātri tiks atkal organizēts kautkas tāds, ja cilvēkiem ir pofig un viņi liek mīksto, t.i. , neierodas uz spēlēm, kautgan iepriekš raksta 100% BUUUUSU JOOO, tad tas nav nopietni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...