Jump to content
GIGN Forum

Csdm Mape @ Bagem


CJxx
 Share

Recommended Posts

vārbūt kāds zinās un būtu ļoti labi ja pateiktu mapes nosaukumu kura bija baigi sen bagemā (CSDM)

apraksts.

viņa bija tāda gareniska, šaura, un trīs stāvos, un viņai tur bija šķeršļi dažāddi izvietotas kastes, viņa bija apmēram tik plata cik kādas 2 - 4 lielās kastes, viss tādā deust stilā... baigi vēlos šo mapi iegūt, jo es tur spēlēju savos pirmsākumos, kad vēl bēru ar kalašu tālumā un lamājos kāpēc nevar nošaut :superlol: bet nu enivej ceru ka kāds zinās...

Link to comment
Share on other sites

luuk augsuplaadeeju visas savas dust mapes , tikai izneemu de_dust un de_dust2 , kaa arii kz_winterdust

man liekas ka iistaa ir de_dust4 , bet paskaties arii paareejas ir tiiri normaalas

paldies, tūlīt apčekošu, bet man šķiet ka dust4 tā nebija, jo viņai gadījumā nebija tāds diezgan liels laukums? es īsti nezinu.

tiko izskatīju visas mapes..labas..bet nu neviena neatbilda manam aprakstam par šaurumu un garumu... :)

viņa ir tāda gara un tieva, taka mednieku desiņa :D (varbūt būs vieglāk iztēloties, tikai tajā mapēnekas nav saistīts ar desiņām)

eM, žēl ka tā :(

un es arī neesmu 100% par to pārliecināts, jo tas bija manos CS pirmsākumos, tas ir tā cik es tagad atceros.

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...